Filtro

Kërko me kod njoftimi

65 Numri i rezultateve

Tokë Bujqësore

Durrës, Durrës

 • Për shitje
 • 60,00 € / m²
 • 189,14 m²
Shitet toke me adrese Durres tregu i makinave me siperfaqe 189.14m2 cmimi 60€/m2 me certifikate pronesie zone e studjuar per ndertime industriale

Tokë Biznes

Durrës, Durrës

 • Për shitje
 • 90,00 € / m²
 • 400,00 m²
Shitet toke me adrese Gjiri i Lalzit tek postoblloku 200m larg pishave, ndodhet ne rugen kryesore. Toke me siperfaqe 400m2 cmimi 90 €/m2 i diskutueshem me hipoteke.

Tokë Biznes

Durrës, Durrës

 • Për shitje
 • 65,00 € / m²
 • 28.000,00 m²
Shitet toke are me siperfaqe 28000m2 cmimi 65€/m2 me adrese Sukth Durres me certifikate pronesie

Tokë Biznes

Durrës, Durrës

 • Për shitje
 • 200.000,00 €
 • 37.000,00 m²
Shitet toke are me adrese Qerret Durres me siperfaqe 3.7 ha cmimi 200000€ i diskutueshem me certifikate pronesie

Tokë Biznes

Durrës, Durrës

 • Për shitje
 • 80,00 € / m²
 • 12.000,00 m²
Shitet toke are me siperfaqe 1.2 ha cmimi 80€/m2 adresa Sukth Durres buze autostrades Tirane - Durres me certifikate pronesie.

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 800,00 € / m²
 • 20.000,00 m²
Shitet toke me adrese Rruga e Elbasanit tek disko club kalvin toke me siperfaqe 20000m2 shitet dhe me pjese cmimi nga 700-1000euro/m2 me certifikate pronesie.

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 100,00 € / m²
 • 4.000,00 m²
Shitet Toke are me adrese komuna e Kasharit rreth 200m nga autostrada Tirane - Durres qafa e Kasharit e pershtatshme per ndertim vilash me Siperfaqe 4000m2 cmimi 100euro/m2 i diskutueshem, me pronesi te vjeter dhe te re.

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 120.000,00 €
 • 1.200,00 m²
Shitet toke are me adrese Vore tek kthesa e Rinasit me siperfaqe 1200m2 cmimi 100€/m2. e pershtatshme per mundesi biznesi me pamje.

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 1.190.000,00 €
 • 17.000,00 m²
Shitet toke are me adrese fshati : Berxull me siperfaqe 17000m2 me certifikate pronesie, toka ndodhet ne kryqezimin e rruges se " Rinasit" me rrugen " Laknasit cmimi 70 €/m2

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 130,00 € / m²
 • 2.000,00 m²
Shitet toke are me adrese Sauk e pershtatshme per ndertim vilash zone e studiuar me pamje shume te mire qe shikon QTU e re 150m nga rruga kryesore Elbasan - Tirane cmimi 130€/m2 i diskutueshem. toka mund te jepet dhe e ndare me nga ...

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 20,00 €
 • 10.000,00 m²
Shitet toke are me adrese Vore ne Rr." Tirane-Durres" perballe me firmen Kaleshi. Toka ka siperfaqe 10.000m2, ka dokumentacion te rregullt, eshte e pershtatshme per biznes. Cmimi eshte 3000leke/m2.

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 150.000,00 €
 • 240,00 m²
kjo sip.tualli aktualisht eshte nje pike per shitje dhe perpunim mermeri,gjysem e mbuluar,munde te ndertohet makazi.

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 35,00 € / m²
 • 7.000,00 m²
 • 7.000,00 m²
Ne Farke.Shitet toke me sip 7000m2 .cmimi;35 euro/m2

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 135,00 € / m²
 • 9.000,00 m²
 • 9.000,00 m²
shitet toke.ne Farke vetem 5 min nga qendra e Tiranes.sip:9000 me studim dhe leje ndertimi.cmimi;135 euro m2

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 110,00 € / m²
 • 3.000,00 m²
 • 3.000,00 m²
shitet toke me sip;3000m2 me leje ndertimi dhe projekt per 6vila. ne Vishnje ne periferi te tiranes.me pamje nga lumi erzen

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 90.000,00 €
 • 600,00 m²
Shitet toke ne Sauk poshte shkolles se Policise, me siperfaqe 600m2. Cmimi eshte 150 Euro/m2.

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 400.000,00 €
 • 2.500,00 m²
Shitet toke ne Fushe Mezez, prane ktheses se Kamzes 200m larg atutostrades. Toka ka dokumenta te rregullta dhe eshte e pershtatshme per ndertim. Cmimi 400 000 euro i diskutueshem.

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 525.000,00 €
 • 15.000,00 m²

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 320.000,00 €
 • 800,00 m²
Shitet toke are tek qafa e Kasharit siper ne koder me pamje shume te mire nga autostrada per ndertime vilash. me Sip= 800m2 cmimi 40€/m2 me certifikate pronesie.

Tokë Bujqësore

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 864.000,00 €
 • 10.800,00 m²
Shitet toke me adrese ne Rrugen e Rinasit 20 m nga rruga kryesore ndermjet kryqezimit te rruges se Rinasit dhe autostrades Tirane -Durres dhe aeroportit te Rinasit. Siperfaqja e parceles eshte 10800m2 , cmimi 80€/m2.

Tokë Bujqësore

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 120.000,00 €
 • 3.000,00 m²
Shitet toke ullishte me adrese ne qafe-Kashar afer nenstacionit te ri me Sip=3000m2 me certifikate pronesie pronar i ri dhe i vjeter cmimi 40€/m2 i diskutueshem.

Tokë Bujqësore

Fier

 • Për shitje
 • 110.000,00 €
 • 3.860,00 m²
Shitet toke truall me leje ndertimi me adrese buze autostrades Kavaje-Rrogozhine me studim per zone industriale. Toka ka siperfaqe 3860m2 cmimi 4000/m2.

Tokë Për ndërtim

Durrës, Durrës

 • Për shitje
 • 41.600,00 €
 • 521,00 m²
Shitet toke truall me adrese Golem Kavaje ndodhet ne te djathte te Mak-Albania 600m larg rruges se Mak-Albania dhe 250m nga deti. Toka eshte me dokumenta te rregullta pronesie dhe eshte e pershtatshme per ndertim.

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 615.600,00 €
 • 5.130,00 m²
Shitet toke are ne fshatin Marikaj me Sip=5130m2 cmimi 120€/m2, balle autostrades 55m, zone e studiuar per ndertime industriale.

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 450.000,00 €
 • 3.000,00 m²
Shitet toke me siperfaqe te rregullt drejtkendore per ndertim vilash ose biznes, 200m nga autostrada, ne faqe te kodres. Siperfaqja e parceles eshte 3000m2 cmimi 150€/m2 me pronesi te vjeter dhe te re.

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 55,00 € / m²
 • 1.350,00 m²
Shitet toke per biznes buze lumit "Erzen", rruges nacionale "Tirane Elbasan", 300 m larg Ures se Peshkatarit, ne nje zone turistike. Siperfaqja 1350m2 , cmimi okazion 55€/m2 me certifikate.

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 180.000,00 €
 • 4.000,00 m²
Shitet toke ne Marikaj,100 m nga autostrada Tirane-Durres, me siperfaqe 4000m2, cmimi 6000lek/m2 i diskutueshem. Toka eshte e pershtatshme per ngritje biznesi.

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 864.000,00 €
 • 10.800,00 m²
Shitet toke me adrese ne Rrugen e Rinasit 20 m nga rruga kryesore ndermjet kryqezimit te rruges se Rinasit dhe autostrades Tirane -Durres dhe aeroportit te Rinasit. Siperfaqja e parceles eshte 10800m2 , cmimi 80€/m2.

Tokë Për ndërtim

Vlorë

 • Për shitje
 • 70,00 € / m²
 • 30.000,00 m²
Shitet toke e pershtatshme per fshat turistik, vila etj ne Ksamil-Sarande, buze detit.

Tokë Për ndërtim

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 110,00 € / m² 125,00 € / m²
 • 5.500,00 m²
Shitet toke me siperfaqe 5 500 m2 ndodhet ne nje koder me pamje piktoreske nga Karaburuni ishulli i Sazanit Orikumi dhe gjiri i Vlores.Zone me plan urbanistik te perfunduar me perparsi Turizmin Elitar.Per token disponohet dokumentacion ...

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.com