Filtro

Kërko me kod njoftimi

38 Numri i rezultateve

Vilë Shtëpi në rresht

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 620.000,00 €
 • 640,00 m²
Tirane, shesim Vile 3 kat ne Rr. Elbasanit, prane pallatit te Brigadave. Vile me siperfaqe ndertimi 640 m2 dhe siperfaqe trualli 500 m2, , eshte e shtruar ne pllake dhe parket. Vila organizohet me shkalle te brendshme: Kati i 1-re ...

Vilë Shtëpi në rresht

Tiranë

 • Për shitje
 • 110.000,00 €
 • 200,00 m²
Kavaje, shesim Vile 1 kat ne Fshatin Turistik ne Golem. Vile 2+1+ 1WC+ 1 verande, me siperfaqe ndertim 60 m2 dhe 140 m2 oborr eshte e shtruar ne parket. Vila eshte totalisht e mobiluar, 1 AC. Cmimi 110000 Euro. _________________________________________ ...

Vilë Me fermë

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 170.000,00 €
 • 800,00 m²
Tirane, shesim Vile 2 kat ne Kamez, prane Bashkise. Vile me siperfaqe 800 m2 dhe oborr me siperfaqe 200 m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket. Vila oranizohet me shkalle te brendshme druri : Kati i I-re ka 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, ...

Vilë Shtëpi në rresht

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 190,00 €
 • 300,00 m²
Tirane, shesim Vile 3 kat ne Kamez. Vile me siperfaqe 300 m2 dhe oborr me siperfaqe 200 m2, eshte e shtruar ne parket. Vila organizohet me shkalle te brendshme : Kati i I ka 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, 1 WC. Kati i II ka 1 dhome gjumi, ...

Vilë Me taraca (nivele)

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 70,00 €
 • 220,00 m²
Tirane, shesim Vile 2 kat ne Kamez. Vile me siperfaqe 220 m2 dhe oborr me siperfaqe 100 m2, eshte e shtruar ne pllake. Vila oranizohet me shkalle te brendshme : Kati i I ka 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 WC, 1 verande. Kati i dyte ka 2 dhoma ...

Vilë Shtëpi në rresht

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 300.000,00 €
 • 402,00 m²
Tirane, shes Vile 2 kat ne Rr. Mihal Grameno. Vile 2 kat me siperfaqe 402 m2, eshte e shtruar ne pllake, ndodhet ne nje zone te qete.Vila organizohet, kati i pare ka ambient biznesi+holl+ambient ngrenie+dhome gjumi+dhome ndenje+soxhorno+wc. ...

Vilë Shtëpi në rresht

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 300.000,00 €
 • 400,00 m²
Tirane, shes Vile 3 kat ne Rr. Mihal Grameno. Vile 3 kat me siperfaqe 400 m2, eshte e shtruar ne pllake, ndodhet ne nje zone te qete.Vila organizohet, kati i pare me siperfaqe 161 m2, ka 2dhoma gjumi+dhome ndenje+kuzhine+wc+koridor. ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 450.000,00 €
 • 291,00 m²
Tirane, shes Vile 3 kat ne Rr. Naim Frasheri. Vile 3 kat me siperfaqe 97 m2/kat, eshte e shtruar ne pllake, ndodhet ne nje zone te qete te Tiranes. Vila organizohet me shkalle te jashtme, Kati I ka 3 ambiente+wc. Kati II ka 3 ambiente+wc. ...

Vilë Shtëpi në rresht

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 200.000,00 €
 • 200,00 m²
Tirane, shes Vile 3 kat ne Rr. Lord Bajroni. Vile me siperfaqe 200 m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket, organizohet me shkalle te brendshme dhe te jashtme.Kati I ka kuzhine, dhome gjumi, 2 dhoma gjumi, wc. Kati II ka dhome ndenje, ...

Vilë Shtëpi në rresht

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 170.000,00 €
 • 290,00 m²
Tirane, shesim Vile ne Shkoze. Vile me siperfaqe 290 m2 dhe truall me siperfaqe 1000 m2. Vila eshte e organizuar ne dhome ndenje, kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 wc, 3 bll. Vila eshte ndertim i ri, ka sistem ngrohje qendror, oborr te shtruar, ...

Vilë Shtëpi në rresht

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 220.000,00 €
 • 160,00 m²
Tirane, shes Vile 2 kat ne Komunen Berzhite, Pellumbas. Vile 2 kat me siperfaqe 160 m2 dhe siperfaqe trualli 1200m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket. Vila eshte e organizuar ne : Kati I ka holl+dhome gatimi +WC. Kati II ka 3 dhoma ...

Vilë Shtëpi në rresht

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 190.000,00 €
 • 384,00 m²
Tirane, shes Truall + Ndertese ne Rr. Niko Avrami. Truall me nje siperfaqe 384 m2 dhe ndertese me nje siperfaqe 90 m2. Shtepia eshte e organizuar ne apartament 2+1+WC+oborr, eshte e shtruar ne pllake dhe parket. Prona ka dokumenta ...

Vilë Shtëpi në rresht

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 400.000,00 €
 • 400,00 m²
Tirane, shes Vile 3 kat ne Fshatin Katundi i Ri, Qafe Kashar. Vile 3 kat me siperfaqe 400 m2, eshte e shruar ne pllake ndodhet ne nje zone shume te qete, e larg zhurmave. Vila organizohet ne 3 kat ku secili kat ka 2 dhoma gjumi, 1 dhome ...

Vilë Shtëpi në rresht

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 90.000,00 €
 • 132,00 m²
Tirane, shes Vile 1 kat ne Paskuqan. Vile 1 kat me siperfaqe 132 m2, eshte e shtruar ne pllake, organizohet ne 2 dhoma gjumi+dhome ndenje+WC. Vila ndodhet ne nje zone te qete, eshte totalisht e rikonstruktuar, ka ambjente te gjelberuara ...

Vilë Shtëpi në rresht

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 380.000,00 €
 • 460,00 m²
Tirane, shes Vile 3 kat ne Rr. Liman Kaba. Vile 3 kat me siperfaqe 460 m2, eshte e shtruar ne pllake+parket, ndodhet ne nje zone Rezidenciale Vilash. Vila organizohet me shkalle te brendshme dhe te jashtme, ka oborr te gjelberuar ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 230.000,00 €
 • 300,00 m²
Tirane, shes Vile 2 kat ne Rr. Sotir Kurreshka, Shkoze. Vile 2 kat me siperfaqe 300 m2 dhe oborr me siperfaqe 325 m2, eshte e shtruar ne pllake. Vila organizohet me shkalle te brendshme, Kati I ka 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 WC, 1 ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 650.000,00 €
 • 500,00 m²
Tirane, shes Vile 4 kat ne Bulevardin Zhan Dark, prane brrylit. Vile me siperfaqe 500 m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket, ka oborr me siperfaqe 65 m2. Vila organizohet: Kat I ka 2 dhoma, kuzhine , wc, garazh. Kati II ka 4 dhoma, ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 1.600,00 € / m²
 • 330,00 m²
Tirane, shes Vile 2 kat ne Rr. Liman Kaba. Vile 2 kat me siperfaqe ndertimi 330 m2,e shtruar ne pllak, eshte e organizuar me shkalle te brendshme. Kati perdhe ka nje ambient me siperfaqe 40 m2. Kati I ka dhome ndenje, dhome gjumi, wc. ...

Vilë E ndarë

Tiranë

 • Për shitje
 • 250.000,00 €
 • 200,00 m²
Kavaje, shes Vile 3 kat ne Fshatin Lekaj. Vile me siperfaqe 200 m2, dhe toke me siperfaqe 7000 m2, pronat ndodhen prane rruges, toka ka dokumenta te rregullta pronesie. Cmimi 250000 Euro. _________________________________________ ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 180.000,00 €
 • 285,00 m²
Tirane, shes Vile 3 kat ne Rr. Artan Lenja, prane shkolles “Dhoka Leka”. Vile 3 kat me siperfaqe 285 m2, e shtruar ne pllake. Vila organizohet me shkalle te brendshme, Kati perdhe : ka 3 magazina + 1 bodrum. Kati 2-te ka 2 dhoma gjumi, ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 450.000,00 €
 • 97,00 m²
Tirane, shes Vile 3 kat ne Rr. Naim Frasheri. Vile 3 kat me siperfaqe 97 m2/kat, eshte e shtruar ne pllake, ndodhet ne nje zone te qete te Tiranes. Vila organizohet me shkalle te jashtme, Kati I ka 3 ambiente+wc. Kati II ka 3 ambiente+wc. ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 350.000,00 €
 • 270,00 m²
Tirane, shes Vile 3 kat tek Kodra Priftit. Vile 3 kat me siperfaqe 270 m2, eshte e shtruar ne pllake, ndodhet ne nje zone te qete.Vila organizohet: kati pare ka 2 dhoma gjumi+dhome ndenje+wc. Kati II ka 2 dhoma gjumi+dhome ndenje+kuzhine+wc. ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 1.000,00 € / m²
 • 521,00 m²
 • 955,00 m²
Sic mund te shihet edhe nga pamjet ngjitur me kete pershkrim,nje Vile shume e bukur ofrohet per shitje.Vila eshte pjese e nje kompleksi te njohur Vilash,vetem 300m larg Qendres se Re Tregtare te quajtur TEG.Vila ne shitje ka nje ...

Vilë Shtëpi në rresht

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 400,00 € / m²
 • 93,60 m²
 • 3.009,00 m²
Shitet nje shtepi private 3+1 me adrese Rruga " Haxhi Xhediku ( Besa)" me siperfaqe 300.9m2 truall dhe siperfaqe ndertimi 93.6m2 cmimi 400€/m2 ose 120000 euro totali i diskutueshem. Eshte e pajisur me vertetim hipotekor.

Vilë Shtëpi në rresht

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 2.000,00 € / m²
 • 500,00 m²
Në rrugën e Durrësit, pranë Ministrisë së Arsimit shitet godinë 5-katshe me sip. ndërtimi afro 500 m2,leje ndërtimi dhe hipotekë. E përshtatshme për hotel,banim,zyra,biznes center, shkollë, ambulancë etj. ...

Vilë Shtëpi në rresht

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 2.800,00 € / m²
 • 460,00 m²
Prane stacionit te trenit shitet truall + shtëpi e vjetër me St=460 m2, pozicionuar buzë rrugës kryesore dhe në kryqëzim rrugësh. Studimi për 9-10 kate mbi tokë me koeficent shfrytëzimit afro 60 % . (plani francez). ...

Vilë Shtëpi në rresht

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 300.000,00 €
Ne rrugen “Myslym Shyri “, shitet vile 3 kate + oborr + garazh,ndertim i ri me hipoteke. Ofrohet per 300 mije €uro.

Vilë Shtëpi në rresht

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 1.500.000,00 €
 • 300,00 m²
 • 700,00 m²
Tek kompleksi i pishinave , shitet vile e vecante 4 kate x 300m2 ne cdo kat + oborrin me St=700m2 . Ofrohet per 1.5 milion €uro.

Vilë Shtëpi në rresht

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 1.100.000,00 €
 • 1.225,00 m²
Ne zonen prane Hipotekes, shitet vile e bukur 5 kate x 250 m2 cdo kat, gjithsej sip.ndertimi = 1225 m2. Ofrohet per 1100 milion €uro/m2

Vilë Shtëpi në rresht

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 1.500.000,00 €
 • 1.200,00 m²
Ne zonen e ish-parkut, shitet vile e bukur 4 kate + St=1200 m2, mobiluar ne menyre bashkekohore. Ofrohet per 1.5 milion €uro.

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.com