Filtro

Kërko me kod njoftimi

38 Numri i rezultateve

Vilë Shtëpi në rresht

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 2.700.000,00 €
 • 1.200,00 m²
 • 1.400,00 m²
Ne rrugen e Barrikadave, shitet vila "B" 3 kate (sip.ndertimi 1200m2 ) + St= 1400m2. Ofrohet per 2.7 milion €uro. Asistence per lejen e ndertimit.

Vilë Shtëpi në rresht

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 2.500.000,00 €
 • 806,00 m²
Ne zonen afer TV TCH, shitet vile e vjeter 1kat + St=806m2 e pa-rikonstruktuar,por mund te ndertohet deri ne 4 kate. Pozicionohet buze rruges kryesore. Ofrohet per 2.5 milion €uro. Asistence per lejen e ndertimit.

Vilë Shtëpi në rresht

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 2.500.000,00 €
 • 650,00 m²
Ne rrugen "Vaso Pasha" zona e ish-bllokut, shitet vile me St= 650m2 + 2 kate + bar-restorant.Aktualisht me qera 10.000 euro ne muaj. Ofrohet per 2.5 milion €uro. Asistence per lejen e ndertimit.

Vilë Shtëpi në rresht

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 3.500.000,00 €
 • 884,00 m²
Ne zonen e ish-bllokut, shitet vile e vjeter 3 kate + St = 884 m2 e pa-rikonstruktuar, ndodhet ne nje pozicion qe mund te ndertohet deri 7 kate mbi toke, me koeficent shfrytezimi deri ne 52 %. Ofrohet per 3.5 milion €uro. Asistence ...

Vilë Shtëpi në rresht

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 6.000.000,00 €
 • 912,00 m²
Ne zonen afer ambasades Italiane, shitet vile e vjeter por e rikonstruktuar me 3 kate + siperfaqe trualli St = 912 m2.E pershtatshme per bar-restorant-hotel-kazino, rezidence banimi per VIP-a shqiptare ose te huaj etj Cmimi ...

Vilë Shtëpi në rresht

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 6.500.000,00 €
 • 1.400,00 m²
Ne zonen e bulevardit "Zogu i Pare", shitet vile e bukur dhe e rikonstruktuar ne gjendje shume te mire me 3 kate + siperfaqe trualli St= 1400m2. E pershtatshme per hotel-bar-restorant kazino,rezidence banimi per VIP-a shqiptare ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 13.000.000,00 €
 • 400,00 m²
Shitet shtepi private me adrese ish fusha e aviacionit .....shtepi 1 -kat .....3 dhoma2 banjo kuzhine me siperfaqe150 m/2 dhe me truall 400 m/2ne proces legalizimi te gjitha dokumentat dhe faturat e paguara cmimi 130 miljon ...

Vilë Shtëpi në rresht

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 250.000,00 €
 • 178,00 m²
Shitet nje vile 2- kat egziztuese me adrese Rruga e " Kavajes" ," Nikolla Lena nr. 52" afer spitalit Gjerman Vile me siperfaqe truall 178m2 dhe 90m2 cdo kat vila perbehet 2+1 +aneks+2 banjo kat-I dhe 2+1+1 Banjo+1 ballkon kat-II . ...

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.com