Filtro

Kërko me kod njoftimi

575 Numri i rezultateve

Apartament apartament me 3 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 160.000,00 €
 • 90,00 m²
Tirane, shesim Apartament 3+1 ne Rr. Abdyl Frasheri, zona Bllok. Apartament 3+1+1WC+1Bll, me siperfaqe 90 m2, i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues. Apartamenti shitet bosh, 1 AC, me dokumenta ...

- -

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 700.000,00 €
 • 560,00 m²
Tirane, shes Objekt 4 kat ne Rr. Don Bosko. Objekt me siperfaqe 560 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne nje zone te qete. Objekti organizohet me shkalle te jashtme, kati i pare sherben per ambient biznesi. Kati II, III, IV, sherbejne ...

Vilë Shtëpi në rresht

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 300.000,00 €
 • 402,00 m²
Tirane, shes Vile 2 kat ne Rr. Mihal Grameno. Vile 2 kat me siperfaqe 402 m2, eshte e shtruar ne pllake, ndodhet ne nje zone te qete.Vila organizohet, kati i pare ka ambient biznesi+holl+ambient ngrenie+dhome gjumi+dhome ndenje+soxhorno+wc. ...

Vilë Shtëpi në rresht

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 300.000,00 €
 • 400,00 m²
Tirane, shes Vile 3 kat ne Rr. Mihal Grameno. Vile 3 kat me siperfaqe 400 m2, eshte e shtruar ne pllake, ndodhet ne nje zone te qete.Vila organizohet, kati i pare me siperfaqe 161 m2, ka 2dhoma gjumi+dhome ndenje+kuzhine+wc+koridor. ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 450.000,00 €
 • 291,00 m²
Tirane, shes Vile 3 kat ne Rr. Naim Frasheri. Vile 3 kat me siperfaqe 97 m2/kat, eshte e shtruar ne pllake, ndodhet ne nje zone te qete te Tiranes. Vila organizohet me shkalle te jashtme, Kati I ka 3 ambiente+wc. Kati II ka 3 ambiente+wc. ...

Vilë Shtëpi në rresht

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 200.000,00 €
 • 200,00 m²
Tirane, shes Vile 3 kat ne Rr. Lord Bajroni. Vile me siperfaqe 200 m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket, organizohet me shkalle te brendshme dhe te jashtme.Kati I ka kuzhine, dhome gjumi, 2 dhoma gjumi, wc. Kati II ka dhome ndenje, ...

Vilë Shtëpi në rresht

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 170.000,00 €
 • 290,00 m²
Tirane, shesim Vile ne Shkoze. Vile me siperfaqe 290 m2 dhe truall me siperfaqe 1000 m2. Vila eshte e organizuar ne dhome ndenje, kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 wc, 3 bll. Vila eshte ndertim i ri, ka sistem ngrohje qendror, oborr te shtruar, ...

Apartament Garsoniere

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 34.000,00 €
 • 71,50 m²
Tirane, shes Apartament 1+1 at Fresku. Apartament 1+1+wc+bll, me siperfaqe 71.5 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne nje ndertim te ri. Cmimi 34000 Euro. ____________________________________________ Tirana, for ...

Apartament Garsoniere

Durrës, Durrës

 • Për shitje
 • 490,00 € / m²
 • 65,00 m²
Durres, shes 7 Apartamente 1+1 Lagja 13 Plazh. Apartamente me nje siperfaqe 65-78 m2 jane te shtruar ne pllake, dhe ndodhen ne katin e 3-te te nje pallati te ri, me mundesi zgjedhje orientimi. Pallati ka punime cilesore, dritare ...

Apartament Garsoniere

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 1.200,00 € / m²
 • 75,00 m²
Tirane, shesim apartamente 1+1 prane Kopeshtit Botanik. Apartamente 1+1+1Wc+Bll me siperfaqe 75 m2 te shtruara me pllake dhe cdo dhome me parket ndodhen ne nje pallat te ri me punime shume cilesore. Apartamentet jane te orientuara ...

Tokë Për ndërtim

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 50,00 € / m²
 • 3.000,00 m²
Vlore, shesim Truall ne Fshatin Tragjas. Truall me siperfaqe 3000 m2, I rrethuar me gardh, e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti, me akses te drejtperdrejte me rrugen kryesore, me dokumenta te rregullta pronesie. Cmimi 50 Euro/m2. ...

Objekte Biznesi Ambjent shumëpërdorimësh

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 1.450,00 € / m²
 • 53,00 m²
Tirane, shes Ambjent 1 kat ne Rr. Dibres, prane Oxhakut. Ambjent +1WC me siperfaqe 53 m2 dhe verande me siperfaqe 25 m2, I shtruar ne pllake, I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, me dokumeta te rregullta pronesie. Cmimi 1450 ...

Apartament Garsoniere

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 820,00 € / m²
 • 76,00 m²
Tirane, shes Apartament 1+1 ne Rr. Frosina Plaku, prane Shkolles Naim Frasheri. Apartament 1+1+1WC+1Bll, me siperfaqe 76 m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne nje pallat te ri. Apartamenti shitet bosh, orientohet ne Veri-Lindje. Cmimi ...

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 160,00 €
 • 102,00 m²
Tirane, shes Lokal ne Bulevardin Gjergj Fishta. Lokal + 2 WC me siperfaqe 102 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Lokali ndodhet buze rruge kryesore, me sistem ajerim-kondicionimi, i pershtatshem ...

Objekte Biznesi Magazinë

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 800,00 €
 • 720,00 m²
Tirane, shes Magazine + Truall ne Autostraden Tirane-Durres Km 7. Magazine me nje siperfaqe ndertimi 720 m2 dhe siperfaqe trualli 4000 m2, eshte e ndare ne 3 magazina te vecanta. Magazina eshte e rrethuar, e pershtatshme per aktivitete ...

Apartament apartament me 3 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 125.000,00 €
 • 170,00 m²
Tirane shes katin e 2-te te nje Vile 3 kat ne Rr, Irfan Tomini, Blloku i Vilave Selite. Apartament 3+1+2WC+1 Bll,me siperfaqe 170 m2, e shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 3 kat, me shkalle te jashme, mundesi parkimi ...

Apartament apartament me 3 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 1.200,00 € / m²
 • 140,00 m²
Tirane, shes Apartament 3+1 ne Rr. Reshit Petrela, prane stacionit te Trenit. Apartament 3+1+3wc+1bll, me siperfaqe 140 m2 i shtruar totalisht me pllake ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri. Apartamenti ka 3 AC, k/bufe ...

Objekte Biznesi Zyrë

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 500,00 €
 • 147,00 m²
Tirane, jap me qira Ambient per zyre 3+1 ne Bulevardin Gjergj Fishta, prane Ekspozites. Zyra eshte e organizuar ne 3 dhoma, 2WC dhe 2 ballkone, me nje siperfaqe prej 147 m2 e shtruar ne pllake. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ...

Apartament Garsoniere

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 53.000,00 €
 • 53,00 m²
Tirane, shes Apartament 1+1 ne Rr. Hoxha Tasim, prane Rr. Bardhyl. Apartament 1+1+1Wc+1Bll me siperfaqe 52,3 m2 i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e V te nje pallati ekzistues. Apartamenti me orientim ne Lindje eshte totalisht ...

Apartament Garsoniere

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 630,00 € / m²
 • 77,00 m²
Tirane, shes Apartament 1+1 ne Selite, prane shkolles Kristal. Apartament 1+1+1Wc+1Bll me siperfaqe 77 m2 i shtruar me pllake ndodhet ne katin e II banim te nje pallati te ri. Apartamenti me orientim ne Jug-Perendim disponon hipoteke ...

Apartament Garsoniere

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 65.000,00 €
 • 65,00 m²
Tirane, shes apartament 1+1 ne Rr. Naim Frasheri, prane Rr. Kavajes. Apartament 1+1+1Wc me siperfaqe 65m2, i shtruar me pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues. Apartamenti ka pamje nga rruga kryesore dhe eshte ...

Apartament Garsoniere

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 30.000,00 €
 • 71,00 m²
Tirane, shes Apartament 1+1 ne Misto Mame, prane Kompleksit Cabej. Apartament 1+1+1Wc+1Bll me siperfaqe 71 m2, i shtruar me pllake, ndodhet ne katin e 5-te banim te nje pallati te ri. Apartamenti ka orientim Jug-Perendim dhe eshte ...

Apartament Garsoniere

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 55.000,00 €
 • 58,00 m²
Tirane, shes Apartament 1+1 ne Rr. Irfan Tomini. Apartament 1+1+1WC+1Bll me siperfaqe 58 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i rikonstruktuar, ka orientim Lindje. Eshte ...

Apartament Garsoniere

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 35.000,00 €
 • 55,00 m²
Tirane, shes Apartament 1+1 ne Rr. Kristaq Capo, prane Rr. Ali Demi. Apartament 1+1+1WC me siperfaqe 55 m2, ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar dhe i mobliuar, eshte i ...

Apartament Garsoniere

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 35.000,00 €
 • 55,00 m²
Tirane, shes Apartament 1+1 ne Rr. Kristaq Capo, prane Rr. Ali Demi. Apartament 1+1+1WC me siperfaqe 55 m2, ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar dhe i mobliuar, eshte i ...

Apartament Garsoniere

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 1.800,00 € / m²
 • 90,00 m²
Tirane, shes Apartament 1+1 ne Rr. Perlat Rexhepi. Apartament 1+1+1WC+1Bll me siperfaqe 90 m2, i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 7-te dhe te fundit te nje pallati te ri me punime te brendeshme shume cilesore. Ambienti ka sistem ...

Apartament Garsoniere

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 900,00 € / m²
 • 71,00 m²
Tirane, shes Apartament 1+1 ne Blv. Zogu i I. Apartamet 1+1+1WC+1Bll me siperfaqe 71 m2 banim, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i mobiluar, me orientim Jug-Perndim. Mundesi parkimi ...

Objekte Biznesi Zyrë

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 1.200,00 € / m²
 • 200,00 m²
Tirane, shes Ambjent Biznesi ne Rr. Reshit Collaku, prane Postes Qendrore. Ambjent me siperfaqe 200 m2, i shtruar ne pllake, ndohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Ambjeti organizohet ne 7 dhoma , 2 WC, 1 Bll, 1 AC. Ambjenti ka ...

Apartament Garsoniere

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 130.000,00 €
 • 71,00 m²
Tirane, shes Apartament 1+1 ne Rr. Ismail Qemali, prane Liceut Artistik. Apartament 1+1+1Wc+1Bll me siperfaqe 71m2 i shtruar me pllake,ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 2AC. Cmimi ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 1.400,00 € / m²
 • 118,00 m²
Tirane, shes Apartament 2+1 ne Rr. Him Kolli. Apartament 2+1+dhome gatimi+2wc+2blk me siperfaqe 118 m2 i shtruar me parket druri ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri me hipoteke. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, i pajisur ...

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.com