Filtro

Kërko me kod njoftimi

41 Numri i rezultateve

Vilë Shtëpi në rresht

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 800,00 €
 • 220,00 m²
Tirane, japim me Qera Vile 2 kat ne Rr. Budi mbrapa Ambasades Amerikane. Vile 2 kat me siperfaqe ndertimi 220 m2 dhe siperfaqe trualli 190 m2 eshte e organizuar ne: Kati i 1-re ka 1 dhome ndenje + 1 dhome gatimi +1 WC. Kati i 2-te ka 4 dhoma ...

Vilë Shtëpi në rresht

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 2.000,00 €
 • 405,00 m²
Tirane, japim me qira Vile 3 kat ne Rr. Dibres, prane Korpusit Spitalor ‘Nene Tereza’. Vile 3 kat me siperfaqe banimi 135 m2 per cdo kat, oborr te gjelberuar 250 m2 , eshte e shtruar ne pllake+parket. Vila organizohet: Kati I ka ...

Vilë Me taraca (nivele)

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 1.000,00 €
 • 300,00 m²
Tirane, japim me qira Vile 3 kat ne Rr. Rexhep Jella, Blloku i Vilave Selite. Vile 3 kat me siperfaqe 300 m2, dhe oborr 100 m2, eshte e shtruar ne pllake. Vila organizohet me shkalle te brendshme: Kati i pare ka 1 dhome ndenje, 1 WC, 1 Verande, ...

Vilë Shtëpi në rresht

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 1.700,00 €
 • 220,00 m²
Tirane, japim me qira Vile 2 kat ne Autostraden Tirane- Durres, km 1. Vile 2 kat me siperfaqe 220 m2 dhe oborr me siperfaqe 800 m2,eshte e shtruar ne pllake, organizohet me shkalle te brendshme. Kati I ka dhome ndenje, kuzhine, 2 wc. ...

Vilë Shtëpi në rresht

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 1.800,00 €
 • 384,00 m²
Tirane, japim me qira Vile 2 kat ne Rr. Rexhep Jella, blloku i Vilave Selite. Vile 2 kat me siperfaqe 384 m2, dhe oborr 700 m2, eshte e shruar ne pllake. Vila organizohet me shkalle te brendshme : Kati i pare ka 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 800,00 €
 • 230,00 m²
Tirane, japim me qira Vile 2 kat ne Rr. Budi, Qytet Studenti. Vile 2 kat me siperfaqe 230 m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket, organizohet me shkalle te brendshme. Kati I: ka1 dhome ndenje, 1 kuzhine, 1 WC, 1 verande. Kati II ka 3 ...

Vilë Shtëpi në rresht

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 1.000,00 €
 • 515,00 m²
Tirane, japim me qira Vile 3 kat ne Rr. Irfan Tomini, Blloku i Vilave Selite. Vile 3 kat me siperfaqe 515 m2 dhe oborr me siperfaqe 130 m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket. Vila organizohet me shkalle te jashtme te mbuluara: Kati ...

Vilë Shtëpi në rresht

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 500,00 €
 • 600,00 m²
Tirane, japim me qira Vile 3 kateshe ne qender te Kamzes, prane Bashkise. Vila ka siperfaqe totale 600 m2 truall dhe eshte e organizuar ne 3 kate ku secili kat eshte me siperfaqe 140 m2. Kati perdhe ka verande ne hyrje+ soxhorno + ambient ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 200.000,00 €
 • 320,00 m²
Tirane, shes Vile 2 kat ne Rr. Durresit, prane Zogut te Zi. Vile 2 kat me siperfaqe trualli 320 m2. Vila eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome gatimi, 1 holl dhe 1 wc. Vila ndodhet ne nje zone shume te qete. Cmimi 200000 Euro. ____________________________________________ Tirana, ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 450,00 €
 • 515,00 m²
Tirane, shes Vile 3 kat ne Rr. Irfan Tomini, Blloku i Vilave Selite. Vile 3 kat me siperfaqe ndertimi 515 m2 dhe oborr me siperfaqe 130 m2, eshte e shtruar ne pllake. Vila organizohet me shkalle te jashtme te mbuluara: Kati I ka 3 dyqane ...

Vilë Shtëpi në rresht

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 3.000,00 €
 • 420,00 m²
Tirane, Jap me qira Vile 3 kat ne Rr. Frosina Plaku. Jepet me qira Vile 3 kat, me siperfaqe trualli 400m2 dhe siperfaqe kati 140m2/kat, eshte totalisht e mobiluar ne menyre moderne, me sistem ngrohje –ftohje qendror, sistem sigurie, ...

Vilë Shtëpi në rresht

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 1.000,00 €
 • 200,00 m²
Tirane, jap me qira Vile 2 kat ne Rr. Liman Kaba, prane Klubi Sportiv Dinamo. Vile 2 kat me siperfaqe ndertimi 200 m2 dhe siperfaqe trualli 200 m2 ndodhet ne nje zone shume te qete vilash rezidenciale. Vila organizohet ne: Kati i 1-re ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 1.500,00 €
 • 200,00 m²
Tirane, jap me qira Vile 3 kat ne Sauk, ne Rr. Tirane-Elbasan. Vile 3 kat me nje siperfaqe 200 m2, eshte e shtruar ne parket, organizohet me shkalle te brendshme: Kati I, dhome ndenje+WC+Bll. Kati II, 2 dhoma gjumi+WC. Kati III, ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 1.500,00 €
 • 270,00 m²
Tirane, Jap me qira Vile 3 kat ne Rr. Myslym Shyri. Vile 3 kat me siperfaqe banimi 270 m2 e shtruar ne pllake. Vila eshte e organizuar ne 3 kate: -Kati I pare ka ambientet e dites, ndenjes dhe gatimit -Kati i dyte dhe i trete kane 5 dhoma ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 350,00 €
 • 170,00 m²
Tirane, jap me qira katin e 3-te te nje Vile 3 kat ne Rr. e Kavajes. Apartament me siperfaqe 170 m2 , e shtruar ne pllake. Apartamenti eshte i organizuar: 3 dhoma gjumi + 1 soxhorno + 1 dhome gatimi + 1 WC + 1 Bll. Apartamenti eshte i pajisur ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 2.700,00 €
 • 200,00 m²
Tirane, jap me qira Vile 3 kat ne Sauk , prane Pallatit te Brigadave. Vila eshte e organizuar ne 3 kate nga 200 m2 per kat + siperfaqe trualli 800 m2. Kati perdhe i viles sherben si garazh me siperfaqe 140 m2 dhe lavanderi ,ambiente sherbimi. ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 700,00 €
 • 220,00 m²
Tirane, jap me Qera Vile 2 kat ne Rr. Budi mbrapa Ambasades Amerikane. Vile 2 kat me siperfaqe ndertimi 220 m2 dhe siperfaqe trualli 190 m2 eshte e organizuar ne: Kati i 1-re ka 1 dhome ndenje + 1 dhome gatimi +1 WC. Kati i 2-te ka 4 dhoma ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 1.200,00 €
 • 267,00 m²
Tirane, jap me qira Vile 2 kat, prane Bllokut te Vilave ne Selite. Vile 2 kat me siperfaqe ndertimi 267 m2 dhe siperfaqe oborri 135 m2. Vila eshte e shtruar me pllake + parket , eshte e ndare ne 5 dhoma + dhome gatimi me vete + 4 WC + 2 Bll, ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 0,00 €
 • 184,00 m²
Tirane, jap me qira Vile 2 kat Rr. Kristo Luarasi, prane kopshtit Botanik.Vile 2 kat, me siperfaqe totale 184 m2, eshte e shtruar ne pllake, totalisht e rregulluar dhe e mobiluar, AC. Vila ka orientim Jug-Lindje-Perendim, oborr ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 3.000,00 €
 • 800,00 m²
Tirane, jap me qira Vile 3 kat tek Liqeni Thate. Vile me siperfaqe 640 m2 dhe oborr me siperfaqe 800 m2, eshte e shtruar ne pllake. Vila organizohet me shkalle te brendshme dhe te jashtme, Kati I ka 2 ambiente, oxhak funksional, wc, ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 400,00 €
 • 150,00 m²
Tirane, jap me qira Vile 1 kat ne Rr. Hoxha Tasimi. Vile me siperfaqe 150 m2, eshte e shtruar ne pllake+parket. Vila organizohet ne 3 dhoma gjumi, dhome ndenje, 2wc, verande, eshte pjeserisht e mobiluar. Vila ka oborr te gjelberuar, ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 1.700,00 €
 • 300,00 m²
Tirane, jap me qira Vile 2 kat ne Rr. 3 Vellezerit Kondi. Vile 2 kat, ka hyrje te vecante, me nje siperfaqe 300 m2, eshte e shtruar ne pllake+parket, ka punime teper cilesore. Vila eshte e organizuar ne 2 holle+4 dhoma gjumi+dhome gatimi+dhome ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 1.600,00 €
 • 300,00 m²
Tirane, jap me qira Vile 2 kat ne Rr. Sulejman Delvina. Vile me siperfaqe 300 m2, i shtruar ne pllake, eshte e organizuar : Kati i pare ka 3 dhoma + 1 WC. Kati i dyte ka 3 dhoma + 1 WC, parking personal. Vila eshte e pershtatshme per cdo lloj ...

Vilë Shtëpi në rresht

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 1.500,00 €
 • 500,00 m²
Tirane, jap me qira Vile 3 kat ne Rr. Bedri Karapici, tek Qyteti i Nxenesve, perballe Fabrikes se Birres. Vile 3 kat me siperfaqe banimi 500 m2, eshte e shtruar ne pllake. Kati I pare ka hapesire parkimi per 5 poste. Kati i dyte eshte ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 1.500,00 €
 • 200,00 m²
TIRANA REAL ESTATE TIRANA REAL ESTATE ist gerade online regjistruar: 05.01.2010 postime: 1,822 Standart Tirane, jap me qira Vile 2 Katshe, 200 m², 1.500 Euro (Rr Elbasanit) Zona/Rruga : Rr Elbasanit Tirane, jap me qira ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 800,00 €
 • 150,00 m²
Tirane, jap me qira katin e 3-te te nje Vile 3 kat ne Rr. Vellezerit Kondi, prane Vilave Gjermane. Apartament me siperfaqe 150 m2 te brendshme dhe 50 m2 verande, ka 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 WC, 3 Bll, 1 verande, i shtruar ne pllake, ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 1.000,00 €
 • 200,00 m²
Tirane, jap ne qira katin e 2-te te nje Vile 3 kat ne Rr. 3 Vellezerit Kondi, prane bllokut te Vilave Gjermane. Apartament me siperfaqe 200 m2, ka 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 dhome gatimi, 2 WC, 3 ballkone, eshte i shtruar ne pllake, ...

Vilë Shtëpi në rresht

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 1.800,00 €
 • 500,00 m²
 • 1.000,00 m²
Tirane, jap me qira Vile 3 kat ne Rr. Bedri Karapici, tek Qyteti i Nxenesve, perballe Fabrikes se Birres. Vile 3 kat me siperfaqe banimi 500 m2, eshte e shtruar ne pllake. Kati I pare ka hapesire parkimi per 5 poste. Kati i dyte eshte ...

Vilë Shtëpi në rresht

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 2.200,00 €
 • 220,00 m²
Tirane, jap me qira Vile 2 kat ne Autostraden Tirane- Durres, km 1. Vile 2 kat me siperfaqe 220 m2 dhe oborr me siperfaqe 800 m2,eshte e shtruar ne pllake, organizohet me shkalle te brendshme. Kati I ka dhome ndenje, kuzhine, 2 wc. Kati ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 1.500,00 €
 • 375,00 m²
Tirane, jap me qira Vile 3 kat ne Bllokun e Vilave Selite. Vile +bordum, me siperfaqe 125 m2/kat dhe oborr me siperfaqe 280 m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne nje zone rezidenciale vilash. Vila organizohet: Kati ...

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.com