Filtro

Kërko sipas kodit të njoftimit

673 Numri i rezultateve

Apartament 2+1

Vlorë, Vlorë

  • Për shitje
  • 85.000,00 €
  • 140,00 m²

Apartament 2+1

Vlorë, Vlorë

  • Për shitje
  • 85.000,00 €
  • 100,00 m²

shtepi E bashkuar

Berat, Berat

  • Për shitje
  • 100.000,00 €
  • 120,00 m²

Apartament 1+1

Tiranë, Tiranë, Njësia bashkiake nr.5

  • Për shitje
  • 60.000,00 €
  • 100,00 m²

Objekte Biznesi dyqan

Tiranë, Tiranë

  • Për shitje
  • 2.000,00 € / m²
  • 320,00 m²

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

  • Për shitje
  • 84.000,00 €
  • 76,00 m²

Apartament 3+1 - Dupleks

Tiranë, Tiranë

  • Për shitje
  • 150.000,00 €
  • 119,00 m²
Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Sulejman Delvina, prane Shkolles Vasil Shanto. Apartament 3+1+2WC+2Bll, me siperfaqe 119m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri. Apartamenti shitet bosh, me dokumenta ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

  • Për shitje
  • 100.000,00 €
  • 110,00 m²
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Budi. Apartament 2+1+dhome gatimi+1WC+1Blk, me siperfaqe 110m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues. Apartamenti shitet pjeserisht I mobiluar, me dokumenta ...

Apartament 3+1 - Dupleks

Tiranë, Tiranë, Kashar

  • Për shitje
  • 450,00 € / m²
  • 146,00 m²
Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Sokrat Miho, Yzberisht. Apartament 3+1+dhome gatimi+2WC+3Blk, me siperfaqe 146m2, ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Apartamenti ka mundesi te ndahet ne dy apartamente 1+1, eshte ...

Apartament apartament me nje dhome

Tiranë, Tiranë

  • Për shitje
  • 1.500,00 € / m²
  • 70,00 m²
Tirane, shesim Apartament 1+1 ne Rr. Dervish Hima. Apartament 1+1+1WC+1Bll, me siperfaqe 70 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Apartamenti shitet i mobiluar, 1 AC, me dokumenta te rregullta pronesie, ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

  • Për shitje
  • 70.000,00 €
  • 67,00 m²
Tirane, shesim apartament 2+1 ne Rr. Sami Frasheri, zona ish-blloku.Apartament 2+1 me siperfaqe 67.5 m2 ndodhet ne kati i 5-te, te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i rikonstruktuar. Cmimi 70000 Euro. ____________________________________________ Tirana, ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

  • Për shitje
  • 116.000,00 €
  • 120,00 m²
Tirane, shesim Apartment 2+1 tek Kopeshti Botanik, ne nje pallat te sapo perfunduar. Apartament 2+1+ 2WC+ 1 verande, me siperfaqe apartamenti 120 m2 dhe me siperfaqe verande 50 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 5-te. Apartamenti ...

Apartament apartament me nje dhome

Tiranë, Tiranë

  • Për shitje
  • 700,00 € / m²
  • 56,00 m²
Tirane, shesim Apartament 1+1 tek Kopeshti Botanik. Apartament 1+1+wc+bll, me siperfaqe 56 m2, eshte e shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Apartamenti shitet bosh, orientohet ne Veri-Perendim. Cmimi ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

  • Për shitje
  • 800,00 € / m²
  • 87,00 m²
Tirane, shesim Apartament 2+1 tek Kopshti Botanik. Apartament 2+1+1WC+1Bll, me siperfaqe 87 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Apartamenti shitet bosh, orietohet ne Jug. Cmimi 800 Euro/m2. __________________________________________________ ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

  • Për shitje
  • 800,00 €
  • 87,00 m²
Tirane, shesim Apartament 2+1 tek Kopshti Botanik. Apartament 2+1+1WC+1Bll, me siperfaqe 87 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Apartamenti shitet bosh, orietohet ne Jug. Cmimi 800 Euro/m2. __________________________________________________ ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

  • Për shitje
  • 1.300,00 € / m²
  • 80,00 m²
Tirane, shesim Apartament 2+1 ne Rr. Kavajes, prane Ministrise se Kultures. Apartament 2+1+1 dhome gatimi dhe ngrenie + 2 WC, me siperfaqe 80 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri. Apartamenti shitet ...

Apartament 3+1 - Dupleks

Tiranë, Tiranë

  • Për shitje
  • 950,00 € / m²
  • 117,00 m²
Tirane, shesim Apartament 3+1 ne Rr. Riza Cerova. Apartament 3+1+2wc+bll, me siperfaqe 117 m2, ka mundesi te zgjedhjes se shtrimit te poshtem, ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri. Cmimi 950 Euro/m2. _________________________________________ ...

Apartament 3+1 - Dupleks

Vlorë, Vlorë

  • Për shitje
  • 60.000,00 €
  • 96,00 m²
Vlore, shesim Apartament 3+1 ne Himare. Apartament 3+1+1 WC+1 Bll, me siperfaqe 96 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, parkim personal te perfshire ne cmim, ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

  • Për shitje
  • 900,00 € / m²
  • 100,00 m²
Tirane, shesim Apartament 2+1 tek Liqeni Artificial. Apartament 2+1+2WC+1 verande, me siperfaqe 100 m2 dhe verande 80 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Apartamenti shitet bosh, orientohet ne ...

Apartament 3+1 - Dupleks

Tiranë, Tiranë

  • Për shitje
  • 100.000,00 €
  • 107,00 m²
Tirane, shesim Apartament 3+1 ne Rr. Kongresi I Manastirit. Apartament 3+1+2wc+bll, me siperfaqe 1o7 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Apartamenti ka k/bufe, 2AC, orientohet ne Lindje. Cmimi ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

  • Për shitje
  • 77.000,00 €
  • 94,00 m²
Tirane, shesim Apartament 2+1 ne Bulevardin Bajram Curri. Apartament 2+1+ wc+bll, me siperfaqe 94 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i pa banuar me pare, orientohet ne Lindje, ...

shtepi E bashkuar

Tiranë, Tiranë

  • Për shitje
  • 620.000,00 €
  • 640,00 m²
Tirane, shesim Vile 3 kat ne Rr. Elbasanit, prane pallatit te Brigadave. Vile me siperfaqe ndertimi 640 m2 dhe siperfaqe trualli 500 m2, , eshte e shtruar ne pllake dhe parket. Vila organizohet me shkalle te brendshme: Kati i 1-re ...

Tokë Për ndërtim

Vlorë, Sarandë, Sarande

  • Për shitje
  • 120,00 € / m²
  • 2.000,00 m²
Sarande, shesim Toke ne Borsh. Toke me siperfaqe 2000 m2, 200 m larg detit, ne nje terren kodrinor, me studim per ndertim vilash 2-3 kateshe, me dokumenta te rregullta pronesie. Cmimi 120 Euro/m2 BLI TEK NE ! KOMISION ZERO NE ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

  • Për shitje
  • 90,00 €
  • 125,00 m²
Tirane, shesim apartament 2+1 tek Liqeni Artificial. Apartament 2+1+dhome gatimi+2wc me siperfaqe 125 m2, eshte i shtruar ne pllake dhe ndodhet ne nje pallat te ri. Apartamenti ka dokumenta te rregullta pronesie, shitet vetem ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

  • Për shitje
  • 45.000,00 €
  • 75,00 m²
Tirane, shesim Apartament 2+1 ne Rr. Kongresi Manastirit. Apartament 2+1+wc+bll, me siperfaqe 75 m2, eshte i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues. Apartamenti ka 2 AC, ka dokumenta te rregullta ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

  • Për shitje
  • 55.000,00 €
  • 107,00 m²
Tirane, shesim Apartament 2+1 ne Rr. Teodor Keko , Unaza e Madhe. Apartament 2+1+1Wc me siperfaqe 107 m2, i shtruar me parket, ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri, me punime cilesore. Apartamenti orientohet ne Jug, shitet ...

shtepi E bashkuar

Tiranë, Kavajë, Golem

  • Për shitje
  • 110.000,00 €
  • 200,00 m²
Kavaje, shesim Vile 1 kat ne Fshatin Turistik ne Golem. Vile 2+1+ 1WC+ 1 verande, me siperfaqe ndertim 60 m2 dhe 140 m2 oborr eshte e shtruar ne parket. Vila eshte totalisht e mobiluar, 1 AC. Cmimi 110000 Euro. _________________________________________ ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

  • Për shitje
  • 95.000,00 €
  • 106,00 m²
Tirane, shesim Apartament 2+1 prane Kopshtit Botanik. Apartament 2+1+2WC+2Bll, me siperfaqe 106 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Apartamenti shitet bosh, 1 AC, orientohet ne Jug-Perendim. ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

  • Për shitje
  • 1.400,00 € / m²
  • 106,00 m²
Tirane, shesim Apartament 2+1 ne Rr. Perlat Rexhepi. Apartament 2+1+2WC+1Bll, me siperfaqe 106 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri. Apartamenti shitet totalisht i mobiluar, 1 AC, orientohet ne ...

Apartament 3+1 - Dupleks

Tiranë, Tiranë

  • Për shitje
  • 1.350,00 € / m²
  • 155,00 m²

This site uses cookies for better performance and user experience. Do you agree to use of cookies?

Find out more

Cookies on our web page

What is Cookie?

A cookie is a small piece of data sent from a website and stored in a user's web browse while a user is browsing a website. When the user browses the same website in the future, the data stored in the cookie can be retrieved by the website to notify the website of the user's previous activity

How do we use cookies?

A visit to a this page could generate the following types of cookie.

Strictly necessary cookies

These cookies are essential in order to enable you to move around the website and use its features, such as accessing secure areas of the website. Without these cookies services you have asked for, like shopping baskets or e-billing, cannot be provided.

2. Performance cookies

These cookies collect information about how visitors use a website, for instance which pages visitors go to most often, and if they get error messages from web pages. These cookies don’t collect information that identifies a visitor. All information these cookies collect is aggregated and therefore anonymous. It is only used to improve how a website works.

3. Functionality cookies

These cookies allow the website to remember choices you make (such as your user name, language or the region you are in) and provide enhanced, more personal features. For instance, a website may be able to provide you with local weather reports or traffic news by storing in a cookie the region in which you are currently located. These cookies can also be used to remember changes you have made to text size, fonts and other parts of web pages that you can customise. They may also be used to provide services you have asked for such as watching a video or commenting on a blog. The information these cookies collect may be anonymised and they cannot track your browsing activity on other websites.

4. Targeting and advertising cookies

These cookies are used to deliver adverts more relevant to you and your interests They are also used to limit
the number of times you see an advertisement as well as help measure the effectiveness of the advertising campaign. They are usually placed by advertising networks with the website operator’s permission. They remember that you have visited a website and this information is shared with other organisations such as advertisers. Quite often targeting or advertising cookies will be linked to site functionality provided by the other organisation.

Cookie management

Cookies can be managed via the web browser settings. Please, see you browser help how to manage cookies.

On this site you can always turn cookies on/off on menu item “Cookie Management”.

Website management

This website is managed by:

Vetemprona.com