Filtro

Kërko me kod njoftimi

61 Numri i rezultateve

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 2.000,00 € / m²
 • 320,00 m²

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 95.000,00 €
 • 60,00 m²
Tirane, shesim Lokal ne Rr. Stavri Themeli, prane rruges se Kavajes. Lokal me siperfaqe 60 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Lokali eshte aktualisht ne pune, ka fasade xhami. Ambjenti ka dokumenta ...

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 2.000,00 € / m²
 • 105,00 m²
Tirane, shesim Dyqan ne tek Liqeni. Dyqan+wc, me siperfaqe 105 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje ndertimi te ri. Dyqani ka akses me rrugen kryesore, eshte i pershtatshem per aktivitet biznesi,ka fasade ...

Objekte Biznesi Ambjent shumëpërdorimësh

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 57.000,00 € 8.000.000,00 €
 • 65,00 m²
Tirane, shesim Apartament 2+1 ne Rr.Kongresi i Manastirit, prane Spitalit te Femijeve. Apartament 2+1+1wc, me siperfaqe 65 m2,i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte shume i ...

Objekte Biznesi Zyrë

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 2.500,00 € / m²
 • 57,00 m²
Tirane, shesim Ambjent Biznesi ne Rr. Perlat Rexhepi. Ambjent + Wc, me siperfaqe 57 m2, ndodhet ne nje pallat te ri. Ambjenti eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, me fasade xhami, ka mundesi reklamimi, me sistem qendror ...

Objekte Biznesi Ambjent shumëpërdorimësh

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 2.200,00 € / m²
 • 38,00 m²
Tirane, shesim Ambjent Biznesi ne Rr. Sami Frasheri, prane Drejtorise se Policise. Ambjent + 1 WC me siperfaqe 38 m2, i shtruar ne pllake, 1 AC, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Ambjenti eshte i pershtatshem per cdo lloj ...

Objekte Biznesi Ambjent shumëpërdorimësh

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 1.450,00 € / m²
 • 53,00 m²
Tirane, shes Ambjent 1 kat ne Rr. Dibres, prane Oxhakut. Ambjent +1WC me siperfaqe 53 m2 dhe verande me siperfaqe 25 m2, I shtruar ne pllake, I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, me dokumeta te rregullta pronesie. Cmimi 1450 ...

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 160,00 €
 • 102,00 m²
Tirane, shes Lokal ne Bulevardin Gjergj Fishta. Lokal + 2 WC me siperfaqe 102 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Lokali ndodhet buze rruge kryesore, me sistem ajerim-kondicionimi, i pershtatshem ...

Objekte Biznesi Magazinë

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 800,00 €
 • 720,00 m²
Tirane, shes Magazine + Truall ne Autostraden Tirane-Durres Km 7. Magazine me nje siperfaqe ndertimi 720 m2 dhe siperfaqe trualli 4000 m2, eshte e ndare ne 3 magazina te vecanta. Magazina eshte e rrethuar, e pershtatshme per aktivitete ...

Objekte Biznesi Zyrë

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 500,00 €
 • 147,00 m²
Tirane, jap me qira Ambient per zyre 3+1 ne Bulevardin Gjergj Fishta, prane Ekspozites. Zyra eshte e organizuar ne 3 dhoma, 2WC dhe 2 ballkone, me nje siperfaqe prej 147 m2 e shtruar ne pllake. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ...

Objekte Biznesi Zyrë

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 1.200,00 € / m²
 • 200,00 m²
Tirane, shes Ambjent Biznesi ne Rr. Reshit Collaku, prane Postes Qendrore. Ambjent me siperfaqe 200 m2, i shtruar ne pllake, ndohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Ambjeti organizohet ne 7 dhoma , 2 WC, 1 Bll, 1 AC. Ambjenti ka ...

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 1.200,00 € / m²
 • 300,00 m²
Tirane, shes Lokal ne Rr. 5 Maj. Lokal +WC me siperfaqe 300 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Lokali eshte i paisur me sistem qendror aspirim-kondicionimi, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, ...

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 3.000,00 € / m²
 • 75,00 m²
Tirane, shes Dyqan ne Rr. Sami Frasheri, prane Drejtorise se Policise. Dyqan+ wc me siperfaqe 75 m2, eshte I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin 2-te te nje pallati te ri. Dyqani ka fasade xhami, mundesi reklamimi, buze rruge kryesore, ...

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 125.000,00 €
 • 59,00 m²
Tirane, shes Bar Kafe ne Rr. Irfan Tomini. Bar – Kafe me siperfaqe 59 m2 + verande, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje ndertimi. Ambienti eshte ne gjendje te mire pune, ka sistem aspirim kondicionimi, pamje ...

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 1.500,00 € / m²
 • 114,00 m²
Tirane, shes Ambient Biznesi ne Rr. Dibres. Ambient +wc, me siperfaqe 114 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti ka sistem aspirimi, eshte i pershtatshem per bar-kafe, jo me akses te ...

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 42.000,00 €
 • 32,00 m²
Tirane, shes Dyqan ne Rr. Teodor Keko, Unaza Madhe. Dyqan me siperfaqe 32 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje ndertimi te ri. Dyqani eshte i pershtashem per ushtrim aktiviteti, ka sistem aspirimi kondicionimi. Cmimi ...

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 100.000,00 €
 • 75,00 m²
Tirane, shes Dyqan ne Rr. Kongresi Manastirit, prane Oxhakut. Dyqan+wc , me siperfaqe 75 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje ndertimi ekzistues, totalisht i rikonstruktuar, ka dokumenta te rregullta ...

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 80.000,00 €
 • 52,00 m²
Tirane, shes Dyqan ne Rr. Don Bosko, prane Vizion Plus. Dyqan +WC me siperfaqe 58 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe, me akses ne rruge dytesore, i pershtatshem per ushtrim aktiviteti, me dokumenta te rregullta ...

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 3.500,00 € / m²
 • 116,00 m²
Tirane, shes Ambient Biznesi ne Rr. Gjin Bue Shpata. Ambient +wc me siperfaqe 116 m2, eshte i shtruar ne pllake, ka sistem aspirimi-kondicionimi, ndodhet prane rruges, i pershtatshem per ushtrim aktiviteti, ka dokumenta te rregullta ...

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 150.000,00 €
 • 70,00 m²
Tirane, shes Ambient biznesi ne Rr. Kavajes. Ambient +2 wc , me siperfaqe 70 m2, eshte I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e pare te nje ndertimi te ri. Ambienti eshte i pershtatshem per ushtrim aktiviteti, i pajisur me dokumenta ...

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 2.500,00 € / m²
 • 60,00 m²
Tirane, shes Dyqan ne Bul. Zogu i Pare. Dyqan + wc me siperfaqe 60 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje ndertimi te ri. Dyqani ndodhet ne zone te banuar me akses jo te drejteperdrejte me rrugen kryesore, eshte ...

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 1.550,00 € / m²
 • 90,00 m²
Tirane, shes Dyqan ne Rr. Sokrat Miho. Dyqan + WC me siperfaqe 90 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, me fasade xhami, mundesi reklamimi. Cmimi 1550 Euro/m2. I negociueshem. ________________________ Tirana, ...

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 42.000,00 €
 • 20,00 m²
Tirane, shes Dyqan ne Rr. Ymer Kurti, prane Shkolles Petro Nini Luarasi. Dyqan me siperfaqe 20 m2 ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Dyqani eshte i pajisur me hipoteke, ka fasade xhami dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj ...

Objekte Biznesi Zyrë

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 15.000,00 €
 • 72,00 m²
Tirane, shes Apartament 1+1 ne Rr. Vaso Pasha, prane Farmacise Greke, zona Bllok. Apartament 1+1+1WC + 1Bll me siperfaqe 72 m2, i shtruar ne parket, ndodhte ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues, mund te pershtatet si ambjent ...

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 950,00 € / m²
 • 100,00 m²
Tirane, shes dyqan ne Rr.Dritan Hoxha, Laprake. Dyqan + Wc me siperfaqe 100 m2, i shtruar ne pllake,ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, me akses te drejtperdrejte me rrugen kryesore. Cmimi 950 Euro/m2. ________________________ Tirana, ...

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 950,00 € / m²
 • 100,00 m²
Tirane, shes dyqan ne Rr.Dritan Hoxha, Laprake. Dyqan + Wc me siperfaqe 100 m2, i shtruar ne pllake,ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, me akses te drejtperdrejte me rrugen kryesore. Cmimi 950 Euro/m2. ________________________ Tirana, ...

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 1.000,00 € / m²
 • 227,00 m²
Tirane, shesDyqan ne Selite, prane Eleonores. Dyqan+ Wc me siperfaqe 227 m2, ndodhet nekatin perdhe te nje pallati te ri. Dyqani ka fasade xhami, me akses jo tedrejteperdrejte me rrugen kryesore, i pershtatshem per ushtrim aktiviteti, ...

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 1.200,00 € / m²
 • 217,00 m²
Tirane, shes Dyqan ne Selite, praneEleonores. Dyqan me siperfaqe 217m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Dyqani ka fasade xhami, mundesi reklamimi , ipershtatshem per ushtrim aktiviteti, me dokumenta ...

Objekte Biznesi Restorant

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 430.000,00 €
 • 103,00 m²
Tirane, shes Ambient Biznesi ne Rr. Elbasanit. Ambient me siperfaqe 103 m2+50 m2 verande, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe. Ambienti organizohet ne nje hapsire te lire, jo me akses te drejteperdrejte me rrugen ...

Objekte Biznesi Zyrë

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 380.000,00 €
 • 188,00 m²
Tirane, shes Ambient Biznesi ne Rr. Elbasanit. Ambient me siperfaqe 188 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2 –te te nje pallati te ri. Ambienti organozohet ne 5 zyra+recepsion+2wc, eshte i pajisur me 5 AC, ndodhet ...

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.com