Filtro

Kërko me kod njoftimi

61 Numri i rezultateve

Objekte Biznesi Zyrë

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 380.000,00 €
 • 188,00 m²
Tirane, shes Ambient Biznesi ne Rr. Elbasanit. Ambient me siperfaqe 188 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2 –te te nje pallati te ri. Ambienti organozohet ne 5 zyra+recepsion+2wc, eshte i pajisur me 5 AC, ndodhet ...

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 95.000,00 €
 • 54,00 m²
Tirane, shes Dyqan ne Rr. Jordan Misja. Dyqan+wc me siperfaqe 54 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Dyqani eshte i pershtatshem per aktivitete biznesi, i pajisur me dokumenta te rregullta ...

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 2.300,00 € / m²
 • 120,00 m²
Tirane, shes Dyqan ne tek Liqeni. Dyqan+wc, me siperfaqe 120 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje ndertimi te ri. Dyqani ka akses me rrugen kryesore, eshte i pershtatshem per aktivitet biznesi,ka fasade ...

Objekte Biznesi Zyrë

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 850,00 € / m²
 • 105,00 m²
Tirane, shes Ambient Biznesi ne Rr. Naim Frasheri. Ambient +wc, me siperfaqe 105 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Ambienti eshte i pershtatshem per zyre ose ushtrim aktiviteti, jo me akses ...

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 2.000,00 € / m²
 • 70,00 m²
Tirane, shes Dyqan ne Rr. 4 Deshmoret, prane shkolles Partizani. Dyqan me siperfaqe 70 m2 ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti zoteron hipoteke, ka dy hyrje, nje nga rruga kryesore dhe nje nga pallatet. Dyqani ndodhet ...

Objekte Biznesi Dyqan

Shkodër, Shkodër

 • Për shitje
 • 60.000,00 €
 • 50,00 m²
Prove Teknike

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 1.800,00 € / m²
 • 54,00 m²
Ne zonen prane kompleksit Dinamo, shiten 2 dyqane me siperfaqe perkatesisht 50m2 dhe 54m2.Dyqanet ndodhen buze rruges dhe aktualisht njeri prej tyre sherben si mini Market.Ne te dy Dyqanet eshte investuar dhe aktualisht jane ...

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 1.800,00 € / m²
 • 50,00 m²
Ne zonen prane kompleksit Dinamo, shiten 2 dyqane me siperfaqe perkatesisht 50m2 dhe 54m2.Dyqanet ndodhen buze rruges dhe aktualisht njeri prej tyre sherben si mini Market.Ne te dy Dyqanet eshte investuar dhe aktualisht jane ...

Objekte Biznesi Ambjent shumëpërdorimësh

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 1.500.000,00 €
 • 300,00 m²
 • 1.500,00 m²
Në zonen e Saukut shitet hotel 3 kate me 16 dhoma te mobiluara luks .Ne katin perdhe bar-restorant me sip. 300m2 + St=1500m2+ parking per 20 makina etj. Cmimi i shitjes: 1. 5 milion euro. I qerase: 3000 euro/muaj.

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 100.000,00 €
 • 50,00 m²
Unaza e Re Tirane, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe ne nje kompleks shume cilesor ne ndertim: Apartamente 1+1, siperfaqja 65 - 80 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 90 - 100 m2. Apartamente 3+1 siperfaqja 110 - 130 m2. Mundesi ...

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 100.000,00 €
 • 50,00 m²
Unaza e Re Tirane, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe ne nje kompleks shume modern ne ndertim: Apartamente 1+1, siperfaqja 65 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 90 - 100 m2. Apartamente 3+1 siperfaqja 110 - 130 m2. Mundesi ...

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 75.000,00 €
 • 50,00 m²
Bulevardi Blu, perballe shkolles 9 - vjeçare Kamez, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe: Apartamente 1+1, siperfaqja 68 - 80 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 100 - 126 m2. Mundesi zgjedhje kati, pozicioni dhe siperfaqeje. ...

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 75.000,00 €
 • 50,00 m²
Bulevardi Blu, perballe shkolles 9 - vjeçare Kamez, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe: Apartamente 1+1, siperfaqja 68 - 80 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 100 - 126 m2. Mundesi zgjedhje kati, pozicioni dhe siperfaqeje. ...

Objekte Biznesi Ambjent shumëpërdorimësh

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 155.000,00 €
 • 155,00 m²
Shitet ne kat te trete te banimit nje hyrje 3+1, ne kryqezimin e Zogut te Zi. Apartamenti mund te shfrytezohet per banim e per zyra. Cmimi eshte 1000 Euro i diskutueshtem. Ne cmim perfshihet dhe vendi i parkimit ne garazh.

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 130.000,00 €
 • 45,00 m²
Shitet dyqan buze rruges, prane stacionin te pare te Ali Demit. Siperfaqja eshte 45m2. Cmimi eshte 130000 Euro.

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 75.000,00 €
 • 24,00 m²
Shitet dyqan buze rruges, prane stacionin te pare te Ali Demit. Siperfaqja eshte 24m2. Cmimi eshte 75000 Euro.

Objekte Biznesi Magazinë

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 270.000,00 €
 • 180,00 m²
Shitet magazine me siperfaqe 180m2 ne rrugen "Jordan Misja", perballe kompleksit "Halili". Cmimi eshte 1500 Euro/m2.

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 200.000,00 €
 • 50,00 m²
Shitet dyqan me hipoteke ne kryqezimin e rruges " Mine Peza" me rrugen "Fortuzi" me siperfaqe 50m2. Cmimi 4000Euro/m2.

Objekte Biznesi Ambjent shumëpërdorimësh

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 6.500,00 €
 • 100,00 m²
Shitet per biznes nje ambjent lokali me siperfaqe 100m2, perball Gjykates te Krimeve te Renda, i kompletuar. Cmimi eshte 6500 Euro.

Objekte Biznesi Ambjent shumëpërdorimësh

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 250.000,00 €
 • 172,00 m²
Shitet prane ish Markates se Vjeter ne Laprake, lokal i kompletuar me siperfaqe 72m2 me dokumenta te rregullta dhe restorant 100m2 per legalizim. Lokali ka dhe nje kend lojerash per femije. Cmimi eshte 250000 Euro i diskutueshem. ...

Objekte Biznesi Restorant

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 80.000,00 €
 • 32,00 m²
Shitet nje restorant i mobiluar ne menyre bashkekohore me te gjitha pajisjet, tek kompleksi i Vizion Plusit ne kat perdhe. Restoranti ka dhe verande perpara. Cmimi eshte 2500 Euro/m2.

Objekte Biznesi Ambjent shumëpërdorimësh

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 175.000,00 €
 • 52,00 m²
Shitet nje ambjent per biznese te ndryshme me siperfaqe 52m2, buze rruges "Muhamet Gjollesha", prane kryqezimit te burgut. Cmimi eshte 175000Euro.

Objekte Biznesi Ambjent shumëpërdorimësh

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 125.000,00 € 135.000,00 €
 • 42,00 m²
Shitet Bar-Kafe me Sip=45m2 me hipoteke plus ambjent i shfrytezueshem i kompletuar dhe me klientele te rregullt adresa RR.Panorama perballe Zyrave te Rregjistrimit te Pasurive te Paluajtshme dhe Drejtorise Rajonale Tatimore ...

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 89.000,00 €
 • 87,00 m²
Okazion.Ne selite shitet dyqan ne katin e pare me sip 87m2.cmimi;89000 euro me hipoteke.

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 34.000,00 €
 • 32,00 m²
 • 32,00 m²
Okazion.Ne Selite shitet dyqan me sip 32m2 per vetem 34 000 euro.ne katin e pare.ndertim i ri.

Objekte Biznesi Zyrë

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 57.000,00 €
 • 28,60 m²
Shitet ambjent i pershtatshem per zyra ne kat te dyte ne pallatin perbri ekspozites me pamje nga rruga. Cmimi eshte 2000Euro/m2.

Objekte Biznesi Zyrë

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 120.000,00 €
 • 60,00 m²
Shitet ambjent i pershtatshem per zyra ne kat te dyte ne pallatin perbri ekspozites me pamje nga rruga. Cmimi eshte 2000Euro/m2.

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 850.000,00 €
 • 860,00 m²
Shitet kati i pare dhe i dyte i nje godine per banim ose biznese, me siperfaqe kati i pare 365 m2 me 1800 Euro/m2 ndersa kati i dyte 495 m2 me cmim 1000/m2 i diskutueshem.Vendodhja ne Rrugen “Jordan Misja”, mbrapa shkolles “Harry ...

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 150.000,00 €
 • 42,00 m²
Shitet dyqan buze rruges, ne unaze ndermjet kryqezimit farmacia nr.10 dhe kryqezimit te spitalit nr 5. Siperfaqja eshte 42m2, lartesia 3.7m , me hipoteke. Cmimi 150 000Euro i dikutueshem.

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 65.000,00 €
 • 50,00 m²
Shiten dy dyqane ne rr”Mine Peza”, afer hotel Krujes. Siperfaqja e secilit eshte 20m2. Cmimi eshte 65000Euro i diskutueshem.

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.com