Filtro

Kërko sipas kodit të njoftimit

87 Numri i rezultateve

Tokë Për ndërtim

Kavajë, Kavajë

 • Për shitje
 • 5,00 €
 • 68.000,00 m²
Pjese e projketit ''100 Fshatrat Turistike''. Shitet toke ne fshatin Vile-Bashtove,shume afer rruges kryesore dhe lehtesisht e aksesueshme. Nje nga destinacionet me te reja te agro-turizmit edhe plazhit. Ndodhet afer ...

Tokë Bujqësore

Lezhë, Shënkoll, Tale 1

 • Për shitje
 • 26,00 €
 • 80.002,00 m²
 • 80.002,00 m²
-TOKA ESHTE E PERSHTAÇME PER CDO LLOJ AKTIVITETI APO BIZNESI.. +REZIDENCE+FERME +LEJE NDERTIMI NE ATE ZONE. -NDOLLET PRANE RR:TALE LEZHE 2.3 KM NGA #BREGDETI_TALE + MUND TE BEJ NDRRIM ME OBJ BANIMI APO BIZNESE NE TIRANE. + TOKA ...

Tokë Investim

Kavajë, Kavajë

 • Për shitje
 • 14.000,00 €
 • 700,00 m²
 • 700,00 m²
Shitet toke ne afersi te Golemit, shume prane rruges kryesore edhe shume lehte e aksesueshme. Toka eshte e mbjell me ullinj ne teresine e saj. Ndodhet ne faqen e kodrines qe shef nga pjesa e detit dhe gjithashtu eshte e pershtatshme ...

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë, Njësia bashkiake nr.6

 • Për shitje
 • 35,00 €
 • 600,00 m²
shes toke. toka ndodhet 500 nga rruga kryesore.cmimi eshte i dikutueshe. toka eshte e favorshme per ndertim.

Tokë Për ndërtim

Vlorë

 • Për shitje
 • 120,00 € / m²
 • 2.000,00 m²
Sarande, shesim Toke ne Borsh. Toke me siperfaqe 2000 m2, 200 m larg detit, ne nje terren kodrinor, me studim per ndertim vilash 2-3 kateshe, me dokumenta te rregullta pronesie. Cmimi 120 Euro/m2 BLI TEK NE ! KOMISION ZERO NE ...

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 120,00 € / m²
 • 4.700,00 m²
Tirane, shesim Objekt dhe Truall ne Komunen Petrele. Truall me siperfaqe 4700 m2 dhe objekt i pa perfunduar me siperfaqe 240 m2, me akses ne rruge kryesore, 1000 m2 e sheshuar per parking makinash, me mur rrethues, pus uji nga 50 m, ...

Tokë Për ndërtim

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 50,00 € / m²
 • 3.000,00 m²
Vlore, shesim Truall ne Fshatin Tragjas. Truall me siperfaqe 3000 m2, I rrethuar me gardh, e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti, me akses te drejtperdrejte me rrugen kryesore, me dokumenta te rregullta pronesie. Cmimi 50 Euro/m2. ...

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 36,00 € / m²
 • 4.000,00 m²
Toka ne shitje,ndodhet vetem 6 km larg Qendres se Tiranes,ne afersi te banesave ekzistuese, pothuajse ne Qender te Komunes Farke dhe fare prane Shkolles se kesaj Komune.Toka ndodhet ne nje pozicion shume te favorshem per Ndertim, ...

Tokë Për ndërtim

Durrës, Durrës

 • Për shitje
 • 50,00 € / m²
 • 60.000,00 m²
his Land is a very desirable area, ideal for tourist/ commercial/ residential development.The property is covered with high pines.The Land is very interesting and even more attractive for any investor, not only for the fact that ...

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 30,00 € / m²
 • 3.000,00 m²
Ne nje zone te bukur banimi me pamje te hapur, e vendosur ne periferi te Tiranes, rreth 16 km larg saj, ofrohet per shitje nje Truall me siperfaqe 3000 meter katror , mbi te cilin ndodhet nje shtepi e vjeter. Shtepia eshte e tipit Elbasanse ...

Tokë Për ndërtim

Vlorë

 • Për shitje
 • 5,00 € / m²
 • 500.000,00 m²
 • 500.000,00 m²
Shitet kullot ne zonen e Sarandes me siperfaqe 50 Ha e cila ndodhet midis fshatit Sopik dhe Vagalat ne malin e Miles dhe eshte ne buze te autostrades se re per ne Konispol per nje gjatesi rreth 3km. Kullota fale relievit te saj dhe pozicionit ...

Tokë Për ndërtim

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 210,00 € / m²
 • 20.000,00 m²
E pozicionuar mjaft mire,fare prane Detit Jon dhe me pamje fantastike, ofrohen kater parcela toke per shitje. Cdo parcele ka nje siperfaqe prej 5000m2 dhe shitja mund te behet si nje e tere, pra e gjithe siperfja qe sic shihet edhe ...

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 160,00 € / m²
 • 5.500,00 m²
Lundra ndodhet afersisht 6km nga Qendra e Tiranes. Toka ndodhet ne te djathte te Rruges Tirane - Elbasan, fare prane TEGUT, 70m nga rrethrrotullimi. Ajo eshte e pershtatshem per Hotel, Motel, Bar -Restorant, Kompleks vilash, ...

Tokë Për ndërtim

Vlorë

 • Për shitje
 • 60,00 € / m²
 • 1.000.000,00 m²
Toke per shitje ne zonen turistike te Ksamilit.Toka eshte e pozicionuar me pamje nga Deti Jon.Ajo fillon nga maja e kodres dhe shtrihet deri ne det. Ksamili eshte nje fshat i vogel bregdetar ne jug te Shqiperise,perball me fundin ...

Tokë Jo për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 70,00 € / m²
 • 10.000,00 m²
Shitet toke are me siperfaqe 10000m2 me adrese Fushe Preze Tirane Rruga Rinas Fushe Kruje cmimi 70€/m2 ose mund te nderrohet me nje apartament ne Tirane.

Tokë Bujqësore

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 100.000.000,00 €
 • 1.500,00 m²
Shitet toke me adrese Rruga " Vore - Fushekruje- Rinas afer Kolaudimit te makinave brezi i pare tek karburant Alpet me Siperfaqe 1500m2 cmimi 100.000,000 me certifikate pronesie.

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 400.000,00 €
 • 640,00 m²
Shitet truall me siperfaqe 640m2 me adrese afer restorant Gjeli Rruga " Don Bosko " cmimi 400000 € 100000-200000 € ne dore mund te jepet dhe me qera 70000 leke ne muaj .

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 70,00 € / m²
 • 25.000,00 m²
Shitet toke are ullishte + vreshte me siperfaqe 25000m2 cmimi 70€/m2 adresa komuna Kashar mbrapa Royal park ne koder ne ane te ruges se nenstacionit elektrik.

Tokë Bujqësore

Durrës, Durrës

 • Për shitje
 • 17.000,00 €
 • 24.000,00 m²
Shitet toke me siperfaqe 24000m2 cmimi 17000leke/m2 adresa Qerret Durres 1km larg nga deti .

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 0,00 €
 • 4.500,00 m²
Në fillimin e rrugë së Arbërit afër kinostudios buzë rrugës kryesore jepet me % ndërtimi truall, studim të miratuar për 6-7 kate me St=4500m2. Ftohen investitorë dhe firma sipërmarrëse të marrin pjesë në këtë ...

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 0,00 €
Në qender te qytetit te Kamzes, ofrojmë truall me St=4500m2 per ndertim banesa qytetare,buze rruges kryesore,dokumenta të rregullta.Studimi per 8-9 kate, koeficenti i shfrytezimit 50-55% . Jepet me % ndërtimi + pagesa ...

Tokë Për ndërtim

Durrës, Durrës

 • Për shitje
 • 0,00 €
 • 850,00 m²
Ne Durres ne fshatit Rinia buze pishave dhe detit ne vijen e pare shiten troje me S= 850 m2, 1500 m2, 2000 m2, 13.938 m2, me dokumenta te rregullta. Keto prona shtrihen buze detit dhe pishave. Te pershtatshme per ndertime turistike ...

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 400,00 € / m²
 • 10.000,00 m²
Ne Tirane, zona e Treshit, shitet truall me St=10.000 m2, me disa ndertime mbi të, e rrethuar, energji, uje etj. E pershtatshme per kompleks banimi shumekatesh, magazina, nyje inertesh, stacion karburanti me shumice dhe pakice ...

Tokë Jo për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 55,00 € / m²
 • 3.320,00 m²
Ne rrugen e Elbasanit ( Berzhite zona kadastrale 1170) shitet toke me St=300 m2 dhe St= 3320m2 buze rruges kryesore,afer resort “Palmanova “. E pershtatshme per cdo lloj biznesi, si stacion karburanti, lokal, shtepi, ...

Tokë Jo për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 25,00 € / m²
 • 25.000,00 m²
Në Lundër afër shkollës, shitet tokë me St=25.000m2. Toke e pershtatshme per komplekse vilash, qender spitalore,ullishta, vreshta,pemtore si qershi, fiq,dardha,bime medicinale etj. Cmimi: 25 €uro/m2, Ose nderrohet ...

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 12,00 € / m²
 • 42.000,00 m²
Në komunën e Petrelës afër autostradës së re,TR-EL,shitet tokë me St=42.000m2.Toke e pershtatshme per komplekse vilash, qender spitalore,ullishta ,vreshta,pemtore si qershi, fiq,dardha,bime medicinale etj.Cmimi: ...

Tokë Jo për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 10,00 € / m²
 • 250.000,00 m²
Në komunën e Petrelës afër autostradës së re,TR-EL,shitet tokë me St=250.000 m2.Toke e pershtatshme per komplekse vilash, qender spitalore,ullishta ,vreshta,pemtore si qershi, fiq,dardha,bime medicinale etj.Cmimi: ...

Tokë Jo për ndërtim

Gjirokastër

 • Për shitje
 • 1,00 € / m²
 • 1.500.000,00 m²
Në rrethin e Përmetit afër kufirit me Greqine,shiten kullota + pyje me St=150 ha. Toka te pershtatshme per kullota,parqe natyrore, vreshta,pemtore si qershi, arra,geshtenja,lajthi ,bime medicinale etj. Cmimi: 1 €uro/m2 ...

Tokë Jo për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 20,00 € / m²
 • 8.000,00 m²
Ne zonen afer Ures se Gjoles shitet toke bujqesore me St=8000m2 e pozicionuar buze rruges se asfaltuar qe shkon per ne Ishem. E pershtatshme per pemtore,vreshta,perimore, foragjere, kompleks blegtoral, fabrike etj. Cmimi: ...

Tokë Jo për ndërtim

Lezhë, Lezhë

 • Për shitje
 • 5,00 € / m²
 • 33.000,00 m²
Ne Adriatik afro 1 km larg autostradës Tiranë-Miliot, shitet tokë bujqesore me St =33.000 m2 ( 15.000m2+10.000m2 + 8000m2. E pershtatshme per pemtore,vreshta,perimore, foragjere, kompleks blegtoral etj. Cmimi: ...

Kjo faqe përdor cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni cookies?

Mëso më shumë

Cookies on our web page

What is Cookie?

A cookie is a small piece of data sent from a website and stored in a user's web browse while a user is browsing a website. When the user browses the same website in the future, the data stored in the cookie can be retrieved by the website to notify the website of the user's previous activity

How do we use cookies?

A visit to a this page could generate the following types of cookie.

Strictly necessary cookies

These cookies are essential in order to enable you to move around the website and use its features, such as accessing secure areas of the website. Without these cookies services you have asked for, like shopping baskets or e-billing, cannot be provided.

2. Performance cookies

These cookies collect information about how visitors use a website, for instance which pages visitors go to most often, and if they get error messages from web pages. These cookies don’t collect information that identifies a visitor. All information these cookies collect is aggregated and therefore anonymous. It is only used to improve how a website works.

3. Functionality cookies

These cookies allow the website to remember choices you make (such as your user name, language or the region you are in) and provide enhanced, more personal features. For instance, a website may be able to provide you with local weather reports or traffic news by storing in a cookie the region in which you are currently located. These cookies can also be used to remember changes you have made to text size, fonts and other parts of web pages that you can customise. They may also be used to provide services you have asked for such as watching a video or commenting on a blog. The information these cookies collect may be anonymised and they cannot track your browsing activity on other websites.

4. Targeting and advertising cookies

These cookies are used to deliver adverts more relevant to you and your interests They are also used to limit
the number of times you see an advertisement as well as help measure the effectiveness of the advertising campaign. They are usually placed by advertising networks with the website operator’s permission. They remember that you have visited a website and this information is shared with other organisations such as advertisers. Quite often targeting or advertising cookies will be linked to site functionality provided by the other organisation.

Cookie management

Cookies can be managed via the web browser settings. Please, see you browser help how to manage cookies.

On this site you can always turn cookies on/off on menu item “Cookie Management”.

Website management

This website is managed by:

Vetemprona.com