Filtro

Kërko sipas kodit të njoftimit

42 Numri i rezultateve

Vilë Tjetër

Shkodër, Rrethinat, Golem

 • Për shitje
 • 30.000,00 €
 • 1.300,00 m²
Shitet Shtepi private per arsye emigrimi ne Golem me siperfaqe toke 1300 metra katror. Shtepija ka 2 dhoma, Guzhine, Koridor, Banjo, Ballkon dhe toke me hapesire te bollshme per çdo gja. Shtepija eshte me letra te futura per legalizim ...

Vilë E bashkuar

Berat, Berat

 • Për shitje
 • 100.000,00 €
 • 120,00 m²

Vilë E bashkuar

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 620.000,00 €
 • 640,00 m²
Tirane, shesim Vile 3 kat ne Rr. Elbasanit, prane pallatit te Brigadave. Vile me siperfaqe ndertimi 640 m2 dhe siperfaqe trualli 500 m2, , eshte e shtruar ne pllake dhe parket. Vila organizohet me shkalle te brendshme: Kati i 1-re ...

Vilë E bashkuar

Tiranë

 • Për shitje
 • 110.000,00 €
 • 200,00 m²
Kavaje, shesim Vile 1 kat ne Fshatin Turistik ne Golem. Vile 2+1+ 1WC+ 1 verande, me siperfaqe ndertim 60 m2 dhe 140 m2 oborr eshte e shtruar ne parket. Vila eshte totalisht e mobiluar, 1 AC. Cmimi 110000 Euro. _________________________________________ ...

Vilë ferme

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 170.000,00 €
 • 800,00 m²
Tirane, shesim Vile 2 kat ne Kamez, prane Bashkise. Vile me siperfaqe 800 m2 dhe oborr me siperfaqe 200 m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket. Vila oranizohet me shkalle te brendshme druri : Kati i I-re ka 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, ...

Vilë E bashkuar

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 190,00 €
 • 300,00 m²
Tirane, shesim Vile 3 kat ne Kamez. Vile me siperfaqe 300 m2 dhe oborr me siperfaqe 200 m2, eshte e shtruar ne parket. Vila organizohet me shkalle te brendshme : Kati i I ka 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, 1 WC. Kati i II ka 1 dhome gjumi, ...

Vilë Me taraca (nivele)

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 70,00 €
 • 220,00 m²
Tirane, shesim Vile 2 kat ne Kamez. Vile me siperfaqe 220 m2 dhe oborr me siperfaqe 100 m2, eshte e shtruar ne pllake. Vila oranizohet me shkalle te brendshme : Kati i I ka 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 WC, 1 verande. Kati i dyte ka 2 dhoma ...

Vilë E bashkuar

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 300.000,00 €
 • 402,00 m²
Tirane, shes Vile 2 kat ne Rr. Mihal Grameno. Vile 2 kat me siperfaqe 402 m2, eshte e shtruar ne pllake, ndodhet ne nje zone te qete.Vila organizohet, kati i pare ka ambient biznesi+holl+ambient ngrenie+dhome gjumi+dhome ndenje+soxhorno+wc. ...

Vilë E bashkuar

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 300.000,00 €
 • 400,00 m²
Tirane, shes Vile 3 kat ne Rr. Mihal Grameno. Vile 3 kat me siperfaqe 400 m2, eshte e shtruar ne pllake, ndodhet ne nje zone te qete.Vila organizohet, kati i pare me siperfaqe 161 m2, ka 2dhoma gjumi+dhome ndenje+kuzhine+wc+koridor. ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 450.000,00 €
 • 291,00 m²
Tirane, shes Vile 3 kat ne Rr. Naim Frasheri. Vile 3 kat me siperfaqe 97 m2/kat, eshte e shtruar ne pllake, ndodhet ne nje zone te qete te Tiranes. Vila organizohet me shkalle te jashtme, Kati I ka 3 ambiente+wc. Kati II ka 3 ambiente+wc. ...

Vilë E bashkuar

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 200.000,00 €
 • 200,00 m²
Tirane, shes Vile 3 kat ne Rr. Lord Bajroni. Vile me siperfaqe 200 m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket, organizohet me shkalle te brendshme dhe te jashtme.Kati I ka kuzhine, dhome gjumi, 2 dhoma gjumi, wc. Kati II ka dhome ndenje, ...

Vilë E bashkuar

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 170.000,00 €
 • 290,00 m²
Tirane, shesim Vile ne Shkoze. Vile me siperfaqe 290 m2 dhe truall me siperfaqe 1000 m2. Vila eshte e organizuar ne dhome ndenje, kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 wc, 3 bll. Vila eshte ndertim i ri, ka sistem ngrohje qendror, oborr te shtruar, ...

Vilë E bashkuar

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 220.000,00 €
 • 160,00 m²
Tirane, shes Vile 2 kat ne Komunen Berzhite, Pellumbas. Vile 2 kat me siperfaqe 160 m2 dhe siperfaqe trualli 1200m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket. Vila eshte e organizuar ne : Kati I ka holl+dhome gatimi +WC. Kati II ka 3 dhoma ...

Vilë E bashkuar

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 190.000,00 €
 • 384,00 m²
Tirane, shes Truall + Ndertese ne Rr. Niko Avrami. Truall me nje siperfaqe 384 m2 dhe ndertese me nje siperfaqe 90 m2. Shtepia eshte e organizuar ne apartament 2+1+WC+oborr, eshte e shtruar ne pllake dhe parket. Prona ka dokumenta ...

Vilë E bashkuar

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 400.000,00 €
 • 400,00 m²
Tirane, shes Vile 3 kat ne Fshatin Katundi i Ri, Qafe Kashar. Vile 3 kat me siperfaqe 400 m2, eshte e shruar ne pllake ndodhet ne nje zone shume te qete, e larg zhurmave. Vila organizohet ne 3 kat ku secili kat ka 2 dhoma gjumi, 1 dhome ...

Vilë E bashkuar

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 90.000,00 €
 • 132,00 m²
Tirane, shes Vile 1 kat ne Paskuqan. Vile 1 kat me siperfaqe 132 m2, eshte e shtruar ne pllake, organizohet ne 2 dhoma gjumi+dhome ndenje+WC. Vila ndodhet ne nje zone te qete, eshte totalisht e rikonstruktuar, ka ambjente te gjelberuara ...

Vilë E bashkuar

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 380.000,00 €
 • 460,00 m²
Tirane, shes Vile 3 kat ne Rr. Liman Kaba. Vile 3 kat me siperfaqe 460 m2, eshte e shtruar ne pllake+parket, ndodhet ne nje zone Rezidenciale Vilash. Vila organizohet me shkalle te brendshme dhe te jashtme, ka oborr te gjelberuar ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 230.000,00 €
 • 300,00 m²
Tirane, shes Vile 2 kat ne Rr. Sotir Kurreshka, Shkoze. Vile 2 kat me siperfaqe 300 m2 dhe oborr me siperfaqe 325 m2, eshte e shtruar ne pllake. Vila organizohet me shkalle te brendshme, Kati I ka 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 WC, 1 ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 650.000,00 €
 • 500,00 m²
Tirane, shes Vile 4 kat ne Bulevardin Zhan Dark, prane brrylit. Vile me siperfaqe 500 m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket, ka oborr me siperfaqe 65 m2. Vila organizohet: Kat I ka 2 dhoma, kuzhine , wc, garazh. Kati II ka 4 dhoma, ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 1.600,00 € / m²
 • 330,00 m²
Tirane, shes Vile 2 kat ne Rr. Liman Kaba. Vile 2 kat me siperfaqe ndertimi 330 m2,e shtruar ne pllak, eshte e organizuar me shkalle te brendshme. Kati perdhe ka nje ambient me siperfaqe 40 m2. Kati I ka dhome ndenje, dhome gjumi, wc. ...

Vilë E ndarë

Tiranë

 • Për shitje
 • 250.000,00 €
 • 200,00 m²
Kavaje, shes Vile 3 kat ne Fshatin Lekaj. Vile me siperfaqe 200 m2, dhe toke me siperfaqe 7000 m2, pronat ndodhen prane rruges, toka ka dokumenta te rregullta pronesie. Cmimi 250000 Euro. _________________________________________ ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 180.000,00 €
 • 285,00 m²
Tirane, shes Vile 3 kat ne Rr. Artan Lenja, prane shkolles “Dhoka Leka”. Vile 3 kat me siperfaqe 285 m2, e shtruar ne pllake. Vila organizohet me shkalle te brendshme, Kati perdhe : ka 3 magazina + 1 bodrum. Kati 2-te ka 2 dhoma gjumi, ...

Vilë E ndarë

Durrës, Durrës

 • Për shitje
 • 85.000,00 €
 • 300,00 m²
 • 400,00 m²
Shitet vile 2 kateshe ne Durres, siper Hotel Vollga, pa shkuar te Vila e Zogut, ne krahe te djathtas nga ana e qytetit. Vila eshte e paperfunduar, me themele qe mundesojne ngritjen edhe te dy kateve te tjera, Vila ka 2 kate te ndertuara ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 450.000,00 €
 • 97,00 m²
Tirane, shes Vile 3 kat ne Rr. Naim Frasheri. Vile 3 kat me siperfaqe 97 m2/kat, eshte e shtruar ne pllake, ndodhet ne nje zone te qete te Tiranes. Vila organizohet me shkalle te jashtme, Kati I ka 3 ambiente+wc. Kati II ka 3 ambiente+wc. ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 350.000,00 €
 • 270,00 m²
Tirane, shes Vile 3 kat tek Kodra Priftit. Vile 3 kat me siperfaqe 270 m2, eshte e shtruar ne pllake, ndodhet ne nje zone te qete.Vila organizohet: kati pare ka 2 dhoma gjumi+dhome ndenje+wc. Kati II ka 2 dhoma gjumi+dhome ndenje+kuzhine+wc. ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 1.000,00 € / m²
 • 521,00 m²
 • 955,00 m²
Sic mund te shihet edhe nga pamjet ngjitur me kete pershkrim,nje Vile shume e bukur ofrohet per shitje.Vila eshte pjese e nje kompleksi te njohur Vilash,vetem 300m larg Qendres se Re Tregtare te quajtur TEG.Vila ne shitje ka nje ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 850.000,00 €
 • 640,00 m²
 • 500,00 m²
Adresa Rruga e Elbasanit prane Pallatit te Brigadave Shitet vile tre-kateshe, punimi teper cilsore dhe moderne. Sistemi i ngrohjes dhe i ftohjes eshte zgjidhur me kondicioner per secilin ambient dhe dhoma. Siperfaqja totale ...

Vilë E bashkuar

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 400,00 € / m²
 • 93,60 m²
 • 3.009,00 m²
Shitet nje shtepi private 3+1 me adrese Rruga " Haxhi Xhediku ( Besa)" me siperfaqe 300.9m2 truall dhe siperfaqe ndertimi 93.6m2 cmimi 400€/m2 ose 120000 euro totali i diskutueshem. Eshte e pajisur me vertetim hipotekor.

Vilë E bashkuar

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 2.000,00 € / m²
 • 500,00 m²
Në rrugën e Durrësit, pranë Ministrisë së Arsimit shitet godinë 5-katshe me sip. ndërtimi afro 500 m2,leje ndërtimi dhe hipotekë. E përshtatshme për hotel,banim,zyra,biznes center, shkollë, ambulancë etj. ...

Vilë E bashkuar

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 2.800,00 € / m²
 • 460,00 m²
Prane stacionit te trenit shitet truall + shtëpi e vjetër me St=460 m2, pozicionuar buzë rrugës kryesore dhe në kryqëzim rrugësh. Studimi për 9-10 kate mbi tokë me koeficent shfrytëzimit afro 60 % . (plani francez). ...

Kjo faqe përdor cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni cookies?

Mëso më shumë

Cookies on our web page

What is Cookie?

A cookie is a small piece of data sent from a website and stored in a user's web browse while a user is browsing a website. When the user browses the same website in the future, the data stored in the cookie can be retrieved by the website to notify the website of the user's previous activity

How do we use cookies?

A visit to a this page could generate the following types of cookie.

Strictly necessary cookies

These cookies are essential in order to enable you to move around the website and use its features, such as accessing secure areas of the website. Without these cookies services you have asked for, like shopping baskets or e-billing, cannot be provided.

2. Performance cookies

These cookies collect information about how visitors use a website, for instance which pages visitors go to most often, and if they get error messages from web pages. These cookies don’t collect information that identifies a visitor. All information these cookies collect is aggregated and therefore anonymous. It is only used to improve how a website works.

3. Functionality cookies

These cookies allow the website to remember choices you make (such as your user name, language or the region you are in) and provide enhanced, more personal features. For instance, a website may be able to provide you with local weather reports or traffic news by storing in a cookie the region in which you are currently located. These cookies can also be used to remember changes you have made to text size, fonts and other parts of web pages that you can customise. They may also be used to provide services you have asked for such as watching a video or commenting on a blog. The information these cookies collect may be anonymised and they cannot track your browsing activity on other websites.

4. Targeting and advertising cookies

These cookies are used to deliver adverts more relevant to you and your interests They are also used to limit
the number of times you see an advertisement as well as help measure the effectiveness of the advertising campaign. They are usually placed by advertising networks with the website operator’s permission. They remember that you have visited a website and this information is shared with other organisations such as advertisers. Quite often targeting or advertising cookies will be linked to site functionality provided by the other organisation.

Cookie management

Cookies can be managed via the web browser settings. Please, see you browser help how to manage cookies.

On this site you can always turn cookies on/off on menu item “Cookie Management”.

Website management

This website is managed by:

Vetemprona.com