Filtro

Kërko me kod njoftimi

10 Numri i rezultateve

Qendër tregtare Qendër tregtare

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 1.100,00 € / m²
 • 37,00 m²
Shitet dyqan me siperfaqe 37m2 kati-pare cmimi 1100€/m2 adresa erballe shkolles se kamzes.

Qendër tregtare Qendër tregtare

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 1.700,00 €
 • 185,00 m²
shitet lokal me siperfaqe 185 m2 i kompletuar cmimi 1700€/m2 i diskutueshem me adrese rruga " Qemal Stafa" buze rruge mbrapa porcelanit.

Qendër tregtare Qendër tregtare

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 800,00 €
 • 400,00 m²
Jepet me qera nje magazine 400m2 me perspektive per katin e dyte me dy banjo funksionale me parking per 5 makina ne buze te ruges adresa Rruga ." Myslym Keta " Arbrit" me hipoteke. Cmimi 800€ .

Qendër tregtare Qendër tregtare

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 6.000,00 €
 • 256,00 m²
Jepet me qera godine 4-kat siperfaqet per cdo kat 256m2 buze rruge adresa Rruga." Hoxha Tasim" afer klinikes Roma 2-kate per banim dhe zyra 2-kate per dyqane cmimi 6000€/muaj per gjithe objektin.

Qendër tregtare Qendër tregtare

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 3.000,00 € / m²
 • 300,00 m²
Shiten dyqane me siperfaqe 300m2 cmimi 3000€/m2 me adrese rruga. "jordan Misja " afer arkives se shtetit kat-I.

Qendër tregtare Qendër tregtare

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 2.000,00 € / m²
 • 75,00 m²
Shitet ambjent me siperfaqe 75m2 mbrapa ekspozites Shqiperia sot cmimi 2000€/m2 .

Qendër tregtare Qendër tregtare

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 120.000,00 €
 • 90,00 m²
Shitet dyqan me adrese Rr. " Ali Demi" perballe fushes se sportit ne ane te rruges kryesore me siperfaqe 90m2 cmimi 120000€.

Qendër tregtare Qendër tregtare

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 2.000,00 €
 • 200,00 m²
Shitet ambjente per dyqane me siperfaqe 200m2 cmimi 2000 €/m2 i padiskutueshem adresa mbrapa Tv-shqiptar me Hipoteke.

Qendër tregtare Qendër tregtare

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 1.700,00 € / m²
 • 489,00 m²
Shitet nje dyqan me adrese Rr." JordanMisja " perballe me hipoteken e Tiranes poshte gazetes Panorama . Dyqan Me siperfaqe 489 m2 cmimi 1700€/m2 i diskutueshem i pajisur me certifikate pronesie i pershtatshem per cdo lloj biznesi. ...

Qendër tregtare Qendër tregtare

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 0,00 €
 • 650,00 m²
kjo makazi sote eshte qender tregtare ne zonen industriale,me lartesi 8 m,ne ane te autostrades.

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.com