Filtro

Kërko me kod njoftimi

67 Numri i rezultateve

Tokë Për ndërtim

Vlorë

 • Për shitje
 • 120,00 € / m²
 • 2.000,00 m²
Sarande, shesim Toke ne Borsh. Toke me siperfaqe 2000 m2, 200 m larg detit, ne nje terren kodrinor, me studim per ndertim vilash 2-3 kateshe, me dokumenta te rregullta pronesie. Cmimi 120 Euro/m2 BLI TEK NE ! KOMISION ZERO NE ...

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 120,00 € / m²
 • 4.700,00 m²
Tirane, shesim Objekt dhe Truall ne Komunen Petrele. Truall me siperfaqe 4700 m2 dhe objekt i pa perfunduar me siperfaqe 240 m2, me akses ne rruge kryesore, 1000 m2 e sheshuar per parking makinash, me mur rrethues, pus uji nga 50 m, ...

Tokë Për ndërtim

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 50,00 € / m²
 • 3.000,00 m²
Vlore, shesim Truall ne Fshatin Tragjas. Truall me siperfaqe 3000 m2, I rrethuar me gardh, e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti, me akses te drejtperdrejte me rrugen kryesore, me dokumenta te rregullta pronesie. Cmimi 50 Euro/m2. ...

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 36,00 € / m²
 • 4.000,00 m²
Toka ne shitje,ndodhet vetem 6 km larg Qendres se Tiranes,ne afersi te banesave ekzistuese, pothuajse ne Qender te Komunes Farke dhe fare prane Shkolles se kesaj Komune.Toka ndodhet ne nje pozicion shume te favorshem per Ndertim, ...

Tokë Për ndërtim

Durrës, Durrës

 • Për shitje
 • 50,00 € / m²
 • 60.000,00 m²
his Land is a very desirable area, ideal for tourist/ commercial/ residential development.The property is covered with high pines.The Land is very interesting and even more attractive for any investor, not only for the fact that ...

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 30,00 € / m²
 • 3.000,00 m²
Ne nje zone te bukur banimi me pamje te hapur, e vendosur ne periferi te Tiranes, rreth 16 km larg saj, ofrohet per shitje nje Truall me siperfaqe 3000 meter katror , mbi te cilin ndodhet nje shtepi e vjeter. Shtepia eshte e tipit Elbasanse ...

Tokë Për ndërtim

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 210,00 € / m²
 • 20.000,00 m²
E pozicionuar mjaft mire,fare prane Detit Jon dhe me pamje fantastike, ofrohen kater parcela toke per shitje. Cdo parcele ka nje siperfaqe prej 5000m2 dhe shitja mund te behet si nje e tere, pra e gjithe siperfja qe sic shihet edhe ...

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 160,00 € / m²
 • 5.500,00 m²
Lundra ndodhet afersisht 6km nga Qendra e Tiranes. Toka ndodhet ne te djathte te Rruges Tirane - Elbasan, fare prane TEGUT, 70m nga rrethrrotullimi. Ajo eshte e pershtatshem per Hotel, Motel, Bar -Restorant, Kompleks vilash, ...

Tokë Për ndërtim

Vlorë

 • Për shitje
 • 60,00 € / m²
 • 1.000.000,00 m²
Toke per shitje ne zonen turistike te Ksamilit.Toka eshte e pozicionuar me pamje nga Deti Jon.Ajo fillon nga maja e kodres dhe shtrihet deri ne det. Ksamili eshte nje fshat i vogel bregdetar ne jug te Shqiperise,perball me fundin ...

Tokë Jo për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 70,00 € / m²
 • 10.000,00 m²
Shitet toke are me siperfaqe 10000m2 me adrese Fushe Preze Tirane Rruga Rinas Fushe Kruje cmimi 70€/m2 ose mund te nderrohet me nje apartament ne Tirane.

Tokë Bujqësore

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 100.000.000,00 €
 • 1.500,00 m²
Shitet toke me adrese Rruga " Vore - Fushekruje- Rinas afer Kolaudimit te makinave brezi i pare tek karburant Alpet me Siperfaqe 1500m2 cmimi 100.000,000 me certifikate pronesie.

Tokë Jo për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Kërkoj të blej
 • 45,00 € / m²
 • 11.600,00 m²
Shitet toke me adrese Rruga " Vore - Fushekruje- Rinas afer Kolaudimit te makinave brezi i pare me Siperfaqe 11600m2 cmimi 45€/m2 me certifikate pronesie.

Tokë Për ndërtim

Vlorë, Vlorë

 • Kërkoj të blej
 • 100,00 € / m²
 • 1.300,00 m²
Shitet toke me adrese Vlore mbrapa rajonit te Policise me siperfaqe 1300m2

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 400.000,00 €
 • 640,00 m²
Shitet truall me siperfaqe 640m2 me adrese afer restorant Gjeli Rruga " Don Bosko " cmimi 400000 € 100000-200000 € ne dore mund te jepet dhe me qera 70000 leke ne muaj .

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 70,00 € / m²
 • 25.000,00 m²
Shitet toke are ullishte + vreshte me siperfaqe 25000m2 cmimi 70€/m2 adresa komuna Kashar mbrapa Royal park ne koder ne ane te ruges se nenstacionit elektrik.

Tokë Bujqësore

Durrës, Durrës

 • Për shitje
 • 17.000,00 €
 • 24.000,00 m²
Shitet toke me siperfaqe 24000m2 cmimi 17000leke/m2 adresa Qerret Durres 1km larg nga deti .

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 400,00 € / m²
 • 10.000,00 m²
Ne Tirane, zona e Treshit, shitet truall me St=10.000 m2, me disa ndertime mbi të, e rrethuar, energji, uje etj. E pershtatshme per kompleks banimi shumekatesh, magazina, nyje inertesh, stacion karburanti me shumice dhe pakice ...

Tokë Jo për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 55,00 € / m²
 • 3.320,00 m²
Ne rrugen e Elbasanit ( Berzhite zona kadastrale 1170) shitet toke me St=300 m2 dhe St= 3320m2 buze rruges kryesore,afer resort “Palmanova “. E pershtatshme per cdo lloj biznesi, si stacion karburanti, lokal, shtepi, ...

Tokë Jo për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 25,00 € / m²
 • 25.000,00 m²
Në Lundër afër shkollës, shitet tokë me St=25.000m2. Toke e pershtatshme per komplekse vilash, qender spitalore,ullishta, vreshta,pemtore si qershi, fiq,dardha,bime medicinale etj. Cmimi: 25 €uro/m2, Ose nderrohet ...

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 12,00 € / m²
 • 42.000,00 m²
Në komunën e Petrelës afër autostradës së re,TR-EL,shitet tokë me St=42.000m2.Toke e pershtatshme per komplekse vilash, qender spitalore,ullishta ,vreshta,pemtore si qershi, fiq,dardha,bime medicinale etj.Cmimi: ...

Tokë Jo për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 10,00 € / m²
 • 250.000,00 m²
Në komunën e Petrelës afër autostradës së re,TR-EL,shitet tokë me St=250.000 m2.Toke e pershtatshme per komplekse vilash, qender spitalore,ullishta ,vreshta,pemtore si qershi, fiq,dardha,bime medicinale etj.Cmimi: ...

Tokë Jo për ndërtim

Gjirokastër

 • Për shitje
 • 1,00 € / m²
 • 1.500.000,00 m²
Në rrethin e Përmetit afër kufirit me Greqine,shiten kullota + pyje me St=150 ha. Toka te pershtatshme per kullota,parqe natyrore, vreshta,pemtore si qershi, arra,geshtenja,lajthi ,bime medicinale etj. Cmimi: 1 €uro/m2 ...

Tokë Jo për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 20,00 € / m²
 • 8.000,00 m²
Ne zonen afer Ures se Gjoles shitet toke bujqesore me St=8000m2 e pozicionuar buze rruges se asfaltuar qe shkon per ne Ishem. E pershtatshme per pemtore,vreshta,perimore, foragjere, kompleks blegtoral, fabrike etj. Cmimi: ...

Tokë Jo për ndërtim

Lezhë, Lezhë

 • Për shitje
 • 5,00 € / m²
 • 33.000,00 m²
Ne Adriatik afro 1 km larg autostradës Tiranë-Miliot, shitet tokë bujqesore me St =33.000 m2 ( 15.000m2+10.000m2 + 8000m2. E pershtatshme per pemtore,vreshta,perimore, foragjere, kompleks blegtoral etj. Cmimi: ...

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 15,00 € / m²
 • 40.000,00 m²
Ne lagjen Kombinat afro 1800m. larg rruges kryesore , shitet tokë me St=40.000m2. E pershtatshme per kompleks vilash banimi 3-4 kate, ullishta, pemtore,vreshta,perimore, kompleks blegtoral etj. Cmimi:15 €uro/m2 ose nderrohet ...

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 12,00 € / m²
 • 25.000,00 m²
Në komunën e Petrelës, ne zonen qe shtrihet pas kalase se vjeter historike, shitet tokë me St=25.000 m2. Parcela, ne te cilen shkohet me rruge te asfaltuar, ndodhet buze lumit e rrethuar nga pyje te dendura plot gjelberim dhe ...

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 35,00 € / m²
 • 8.000,00 m²
Ne rrugen e Elbasanit (zona kadastrale 2947) shitet toke me St=8000 m2,studim te miratuar per vila 2-3 kate. E pershtatshme per vila, kompleks sportiv,pishina etj. Cmimi: 35 €uro/m2

Tokë Industriale

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 100.000,00 €
 • 2.260,00 m²
Shitet toke me siperfaqe 2260m2 me adrese Kamez 200m larg nga qendra Kamez cmimi 100.000€. Me certifikate pronesie.

Tokë Biznes

Lezhë, Lezhë

 • Për shitje
 • 15,00 € / m²
 • 6.000,00 m²
Shitet toke me siperfaqe 6000m2 cmimi 15€/m2 me adrese Rribe Lezhe kjo mund te shkembehet me nje hyrje ne nje apartament.

Tokë Për ndërtim

Lezhë, Lezhë

 • Për shitje
 • 6.500,00 €
 • 147,00 m²
Shitet truall me siperfaqe 147m2 cmimi 900000 leke te reja me adrese Rribe Lezhe.

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.com