Filtro

Kërko me kod njoftimi

105 Numri i rezultateve

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë

 • Për shitje
 • 65.000,00 €
 • 75,00 m²
Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 75 m2 ne Golem, Durres te kompleksi Alb Adriatik i cili ndodhet vetm 150 m nga bregu i detit. Kompleksi eshte modern dhe i rrethuar dhe ofron siguri 24 ore me polici private dhe sistem telekamerash. ...

Apartament Garsoniere

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 68.000,00 €
 • 60,00 m²
Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 60 m2 i cili ndodhet shume afer qendres dhe zones se Ish-Bllokut, ne kryqezinin e rruges Myslym Shyri dhe Sami Frasheri. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje ndertimi ekzistues dhe eshte rinovuar ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 500,00 €
 • 105,00 m²
Jepet me qera nje hyrje 2+1 me sip 105 m2 ,1 Soxhorno te madhe ,2 dhoma gjumi ,1 dhome gatimi , 2 banja , 2 koridore e 2 ballkone dhe 1 depo te vogel. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit,ku dhe kati eshte shume i pershtatshem ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 3.500,00 € 4.000,00 €
 • 500,00 m²
 • 2.250,00 m²
Jepet me qera vile luksoze ne afersi te qendres tregtare TEG Vila e pare ekologjike shqiptare ne nivelet me te larta bashke kohore e projektuar nga arkitekt franceze. Vila ka disa nga paramentrat e meposhteme -Alarm -Sitem ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 400,00 €
 • 85,00 m²
Bulevardi Bajram Curri, pranë Bllokut, jepet me qera një apartament 85 m2, 2 dhoma gjumi, 1 dhomë ndënje, 1 kushinë, 2 ballkone, 1 tualet. Apartamenti ndodhet në katin e 4-të të një ndërtese 4 katëshe me furnizim 24 orë ...

Apartament Dupleks

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 260.000,00 €
 • 170,00 m²
Ne zonen e Komunes se Parisit, siper kolegjit Kristal, shitet nje dupleks i cili ndodhet ne katin e fundit te nje ndertese 6 kateshe. Dupleksi ka nje siperfaqe prej 170 m2, verand 60 m2 si edhe garazhd me siperfaqe 110 m2 i pershtatshem ...

Vilë E ndarë

Durrës, Durrës

 • Për shitje
 • 85.000,00 €
 • 300,00 m²
 • 400,00 m²
Shitet vile 2 kateshe ne Durres, siper Hotel Vollga, pa shkuar te Vila e Zogut, ne krahe te djathtas nga ana e qytetit. Vila eshte e paperfunduar, me themele qe mundesojne ngritjen edhe te dy kateve te tjera, Vila ka 2 kate te ndertuara ...

Objekte Biznesi Zyrë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 1.500,00 €
 • 200,00 m²
Ne Autostraden Tr - Dr, km 2, ne rrugen dytesore, ne nje godine 3 kateshe jepen me qera kati i dyte dhe kati i trete perkatsisht me nga 200 m2 secili. Ambjentet jane te pershtashme per zyra, dyqane apo per cdo lloj aktiviteti tjeter ...

Objekte Biznesi Magazinë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 7.000,00 €
 • 2.750,00 m²
 • 5.000,00 m²
Ne Autostraden Tirane-Durres, km 7, prane Ecomarket jepet me qera nje magazine me siperfaqe pre 2750 m2 dhe me nje siperfaqe toke 5000 m2. Ndertesa eshte ne brezin e pare dhe eshte nje ndertim bashkohore. Cmimi 7000 Euro/muaj ...

Apartament apartament me 3 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 1.600,00 € / m² 1.800,00 € / m²
 • 120,00 m²
Ne zonen e Ish Bllokut ne rrugen Ismail Qemali shitet apartament 3+1, me 2 banjo me dritare, ne katin e 3. Pallati eshte ndertim i vitit 2000 i pajisur me ashensor. Apartamenti ka nje organizim mjaft komod dhe me nje siperfaqe te ...

Objekte Biznesi Zyrë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 650,00 € 750,00 €
 • 120,00 m²
Jepet me qera ne Bulevardin Zog i Pare. 100 m nga Hotel Tirana Internatuinal, nje ambjent me siperfaqe 120 m2 i perbere nga 4 zyra. aneks funksional,banjo dhe nje ballkon i mbyllur me xham. Ambjenti eshte bosh (i pa mobiluar), ...

Apartament Garsoniere

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 850,00 € / m²
 • 55,00 m²
Shitet Apartament 1+1 ne Blv Bajram Curri," Kompleksi Jon 2002". Ndertim i ri vitit 2006. Pallati me ashensor, me shkalle me ballkon i pozicionuar ne lindje ne ane te rruges, prane stacionit te autobuzit te Tiranes se Re (karburant ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 1.150,00 € / m²
 • 94,00 m²
Shitet nje apartament 2+1 i kompletuar ne menyre bashkohor me siperfaqe 100 m2. Apartamenti ndodhet mbi gjimnazin Partizani ne rrugen "4 Deshmoret". Apartamenti eshte i perbere nga 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, 2 ballkone, ...

Objekte Biznesi Zyrë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 5,00 € / m²
 • 102,00 m²
Jepet zyre me qira në zonën e Bllokut: Rr. Brigada e VIII, kati i parë në një ndërtesë 4 kate dhe ka nje siperfaqe prej 102 m2 . Vendi ndodhet ne nje zone strategjike dhe afer tij ndodhen ministritë, bankat, bare dhe restorante. ...

Apartament apartament me 3 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 1.250,00 € / m²
 • 115,00 m²
Super Oferte!!! Shitet apartament 3 +1, 115 m 2. Zona/Rruga : Rruga Elbasanit Zone e preferuar, ngjitur me Lion Park.....Pallatet Filipeu2. 2 Ballkone me pamje nga Parku,2 Banjo,Kuzhine,Dhoma e Femijeve,Dhome gjumi.Kushte ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 65.000,00 € 75.000,00 €
 • 152,00 m²
Shitet apartament 2+1 me 2 banjo, verand, komplet i mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe 102 m2 dhe veranda 50 m2. Cmimi 79.000 euro i diskutueshem

Tokë Për ndërtim

Vlorë

 • Për shitje
 • 5,00 € / m²
 • 500.000,00 m²
 • 500.000,00 m²
Shitet kullot ne zonen e Sarandes me siperfaqe 50 Ha e cila ndodhet midis fshatit Sopik dhe Vagalat ne malin e Miles dhe eshte ne buze te autostrades se re per ne Konispol per nje gjatesi rreth 3km. Kullota fale relievit te saj dhe pozicionit ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 850.000,00 €
 • 640,00 m²
 • 500,00 m²
Adresa Rruga e Elbasanit prane Pallatit te Brigadave Shitet vile tre-kateshe, punimi teper cilsore dhe moderne. Sistemi i ngrohjes dhe i ftohjes eshte zgjidhur me kondicioner per secilin ambient dhe dhoma. Siperfaqja totale ...

Apartament Garsoniere

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 670,00 € / m²
 • 68,17 m²
Shiten apartamente banimi/plazhi ne zone |Rezidenciale ne Vlore, 100 m mbas tunelit ne drejtim te Sarandes ose 100 m perpara se te arrini te Hotel Liro ne anen e siperme te rruges perball me Vilen Qeveritare buze detit. Pjese e ...

Apartament Garsoniere

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 670,00 € / m²
 • 75,58 m²
Shiten apartamente banimi/plazhi ne zone |Rezidenciale ne Vlore, 100 m mbas tunelit ne drejtim te Sarandes ose 100 m perpara se te arrini te Hotel Liro ne anen e siperme te rruges perball me Vilen Qeveritare buze detit. Pjese e ...

Apartament Garsoniere

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 670,00 € / m²
 • 65,91 m²
Shiten apartamente banimi/plazhi ne zone |Rezidenciale ne Vlore, 100 m mbas tunelit ne drejtim te Sarandes ose 100 m perpara se te arrini te Hotel Liro ne anen e siperme te rruges perball me Vilen Qeveritare buze detit. Pjese e ...

Apartament Garsoniere

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 670,00 € / m²
 • 67,40 m²
Shiten apartamente banimi/plazhi ne zone |Rezidenciale ne Vlore, 100 m mbas tunelit ne drejtim te Sarandes ose 100 m perpara se te arrini te Hotel Liro ne anen e siperme te rruges perball me Vilen Qeveritare buze detit. Pjese e ...

Apartament Garsoniere

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 670,00 € / m²
 • 72,00 m²
Shiten apartamente banimi/plazhi ne zone |Rezidenciale ne Vlore, 100 m mbas tunelit ne drejtim te Sarandes ose 100 m perpara se te arrini te Hotel Liro ne anen e siperme te rruges perball me Vilen Qeveritare buze detit. Pjese e ...

Apartament Garsoniere

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 670,00 € / m²
 • 73,94 m²
Shiten apartamente banimi/plazhi ne zone |Rezidenciale ne Vlore, 100 m mbas tunelit ne drejtim te Sarandes ose 100 m perpara se te arrini te Hotel Liro ne anen e siperme te rruges perball me Vilen Qeveritare buze detit. Pjese e ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 670,00 € / m²
 • 109,61 m²
Shiten apartamente banimi/plazhi ne zone |Rezidenciale ne Vlore, 100 m mbas tunelit ne drejtim te Sarandes ose 100 m perpara se te arrini te Hotel Liro ne anen e siperme te rruges perball me Vilen Qeveritare buze detit. Pjese e ...

Apartament Garsoniere

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 670,00 € / m²
 • 73,14 m²
Shiten apartamente banimi/plazhi ne zone |Rezidenciale ne Vlore, 100 m mbas tunelit ne drejtim te Sarandes ose 100 m perpara se te arrini te Hotel Liro ne anen e siperme te rruges perball me Vilen Qeveritare buze detit. Pjese e ...

Apartament Garsoniere

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 670,00 € / m²
 • 72,87 m²
Shiten apartamente banimi/plazhi ne zone |Rezidenciale ne Vlore, 100 m mbas tunelit ne drejtim te Sarandes ose 100 m perpara se te arrini te Hotel Liro ne anen e siperme te rruges perball me Vilen Qeveritare buze detit. Pjese e ...

Apartament Garsoniere

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 670,00 € / m²
 • 77,40 m²
Shiten apartamente banimi/plazhi ne zone |Rezidenciale ne Vlore, 100 m mbas tunelit ne drejtim te Sarandes ose 100 m perpara se te arrini te Hotel Liro ne anen e siperme te rruges perball me Vilen Qeveritare buze detit. Pjese e ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 3.500,00 €
 • 640,00 m²
 • 500,00 m²
Adresa Rruga e Elbasanit prane Pallatit te Brigadave Vile tre-kateshe, punimi teper cilsore dhe moderne. Sistemi i ngrohjes dhe i ftohjes eshte zgjidhur me kondicioner per secilin ambient dhe dhoma. Siperfaqja totale e truallit ...

Apartament Garsoniere

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 500,00 €
 • 70,00 m²
Jepet me qera nje apartament 1+1 me 2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne Tirane (pallat i ri) Rr. "Lidhja e Prizrenit", tek Garda e Republikes. Apartamenti eshte i mobiluar me stil modern dhe bashkohore dhe disponon te gjitha pajisjet, ...

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.com