Filtro

Kërko me kod njoftimi

105 Numri i rezultateve

Apartament apartament me 3 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 700,00 €
 • 140,00 m²
Jepet me qera apartament 3 + 1. Apartamenti ndodhet ne zonen e Ish-Bllokut, rruga Ismail Qemali, perball Piceri Era. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe eshte i kompletuar. Dy dhoma jane per fjetje ndersa nje dhome eshte ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 1.400,00 € 1.600,00 €
 • 130,00 m²
Jepet me qera apartament 2 + 1 tek ETC - European Trade Center, Bulevardi Bajram Curri. Apartamenti eshte luksoz dhe i kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme, ka 2 banjo, 2 ballkone, 2 korridore. Dhoma e ndenjes dhe e ngrenjes ...

Apartament apartament me 4 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 196.000,00 €
 • 140,00 m²
Shitet apartament 4 + 1 me siperfaqe 140 m2, pallati 13 katesh, prane Arshives se Shtetit, ose gjykates se krimeve te renda, ne rrugen Reshit Petrela, ne unaze, me 4 dhoma , 1 ambjent ndenje, me aneks gatimi, me 3 tualete, me 2 dyer te ...

Apartament Garsoniere

Vlorë

 • Për shitje
 • 50.000,00 €
 • 52,82 m²
Shitet apartament 1+1 ne Sarande ne nje pallat me arkitektur moderne, vetem 50 m nga bregu i detit, perball Clubit Baracuda, vetem 500 metra nga hotel Butrinti. Pallati eshte ndertuar me materiale shume cilesore. Te gjitha apartamentet ...

Apartament Garsoniere

Vlorë

 • Për shitje
 • 60.000,00 €
 • 72,53 m²
Shitet apartament 1+1 ne Sarande ne nje pallat me arkitektur moderne, vetem 50 m nga bregu i detit, perball Clubit Baracuda, vetem 500 metra nga hotel Butrinti. Pallati eshte ndertuar me materiale shume cilesore. Te gjitha apartamentet ...

Apartament apartament me 3 dhoma

Vlorë

 • Për shitje
 • 120.000,00 €
 • 125,98 m²
Shitet apartament 3+1+2 banjo + verand 150 m2 ne Sarande ne nje pallat me arkitektur moderne, vetem 50 m nga bregu i detit, perball Clubit Baracuda, vetem 500 metra nga hotel Butrinti. Pallati eshte ndertuar me materiale shume ...

Apartament apartament me 3 dhoma

Vlorë

 • Për shitje
 • 120.000,00 €
 • 127,44 m²
Shitet apartament 3+1+2 banjo+ verand 150 m2 ne Sarande ne nje pallat me arkitektur moderne, vetem 50 m nga bregu i detit, perball Clubit Baracuda, vetem 500 metra nga hotel Butrinti. Pallati eshte ndertuar me materiale shume ...

Apartament Garsoniere

Vlorë

 • Për shitje
 • 50.000,00 €
 • 65,70 m²
Shitet apartament 1+1 ne Sarande ne nje pallat me arkitektur moderne, vetem 50 m nga bregu i detit, perball Clubit Baracuda, vetem 500 metra nga hotel Butrinti. Pallati eshte ndertuar me materiale shume cilesore. Te gjitha apartamentet ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Vlorë

 • Për shitje
 • 97.000,00 €
 • 116,41 m²
Shitet apartament 2+1+ verand 70 m2 ne Sarande ne nje pallat me arkitektur moderne, vetem 50 m nga bregu i detit, perball Clubit Baracuda, vetem 500 metra nga hotel Butrinti. Pallati eshte ndertuar me materiale shume cilesore. ...

Apartament Garsoniere

Vlorë

 • Për shitje
 • 50.000,00 €
 • 65,70 m²
Shitet apartament 1+1 ne Sarande ne nje pallat me arkitektur moderne, vetem 50 m nga bregu i detit, perball Clubit Baracuda, vetem 500 metra nga hotel Butrinti. Pallati eshte ndertuar me materiale shume cilesore. Te gjitha apartamentet ...

Apartament Garsoniere

Vlorë

 • Për shitje
 • 50.000,00 €
 • 67,20 m²
Shitet apartament 1+1 ne Sarande ne nje pallat me arkitektur moderne, vetem 50 m nga bregu i detit, perball Clubit Baracuda, vetem 500 metra nga hotel Butrinti. Pallati eshte ndertuar me materiale shume cilesore. Te gjitha apartamentet ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Vlorë

 • Për shitje
 • 65.000,00 €
 • 97,55 m²
Shitet apartament 2+1 ne Sarande ne nje pallat me arkitektur moderne, vetem 50 m nga bregu i detit, perball Clubit Baracuda, vetem 500 metra nga hotel Butrinti. Pallati eshte ndertuar me materiale shume cilesore. Te gjitha apartamentet ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Vlorë

 • Për shitje
 • 60.000,00 €
 • 97,55 m²
Shitet apartament 2+1 ne Sarande ne nje pallat me arkitektur moderne, vetem 50 m nga bregu i detit, perball Clubit Baracuda, vetem 500 metra nga hotel Butrinti. Pallati eshte ndertuar me materiale shume cilesore. Te gjitha apartamentet ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 400,00 €
 • 120,00 m²
Jepet me qera apartament 2+1+ballkon+2 banjo, komplet i arreduar ne stil modern. Cmimi 400 Euro/muaj

Tokë Për ndërtim

Durrës, Durrës

 • Për shitje
 • 40,00 € / m²
 • 3.400,00 m²
Shitet truall ne Gjirin e Lalzit, ne ane te autostrades, 1000 metra nga bregu i detit. Trualli eshte me dokumenta te rregullta hipotekore. I pershtatshem per ndertim. Cmimi 136.000 Euro

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 98.000,00 €
 • 80,00 m²
Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 80 m2 i cili ndodhet te Rr.Dibres (BAJRAM CURRI), P.490/17 Apt.2 Tirane Ndërmjet spitalit-oxhakut, buzë rrugës, mbrapa Akademisë Ushtarake Tirane. Apartamenti eshte i pershtatshem ...

Apartament Garsoniere

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 68.000,00 €
 • 65,00 m²
Shitet apartament 1+1 luksoz komplet i mobiluar i cili ndodhet ne rrugen e Kavajes,tek Ish Parku, siper qendres Globe. Apartamenti eshte me hipotek, mundesi kreditimi e menjehreshme. Cmimi 68.000 euro

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 55.000,00 €
 • 115,00 m²
Shitet apartament 2+1 me 2 banjo te zona e freskut. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, i paisur me asehnsor. Shitet i mobiluar komplet, me hipotek. Cmimi 55000 Euro, i diskutueshem

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 800,00 €
 • 114,00 m²
Jepet me qera apartament modern ne zonen e Ish Bllokut, tek Presidenca, me 2 dhoma, soxhorno, aneks, ballkok, 2 banjo, depo, i mobiluar komplet, i paisur me 2 kondicioner, telefon dhe internet. Preferohen te huaj, nje person ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 650,00 €
 • 114,00 m²
Jepet me qera apartament modern ne zonen e Ish Bllokut, rruga Pjeter Bogdani, me 2 dhoma, soxhorno, aneks, 3 ballkoke, 2 banjo, i mobiluar komplet, i paisur me 2 kondicioner, telefon dhe internet. Preferohen te huaj, nje person ...

Tokë Për ndërtim

Vlorë

 • Për shitje
 • 130.000,00 €
 • 390,00 m²
Shitet tok truall ne Sarand brenda ne qytetne buze te detit, ne vijen e pare e pajisur me leje ndertimi dhe me hipotek, ideal per cdo lloj aktiviteti. Leja e ndertimit eshte per ndertes 4 kate me siperfaqe ndertimi 180 m2 per kat. Cmimi ...

Objekte Biznesi Dyqan

Vlorë

 • Për shitje
 • 1.200,00 € / m²
 • 60,00 m²
Ka filluar shitja e dyqaneve ne Sarande, perball Kompleksit Keliani, 50 m nga Disco Mango. Dyqanet qe disponohen jane me siperfaqe 33 m2 dhe me siperfaqe 60 m2.Pallati ka nje arkitekture moderne dhe punime cilesore. Ndodhet ne ...

Objekte Biznesi Dyqan

Vlorë

 • Për shitje
 • 1.500,00 € / m²
 • 33,00 m²
Ka filluar shitja e dyqaneve ne Sarande, perball Kompleksit Keliani, 50 m nga Disco Mango. Dyqanet qe disponohen jane me siperfaqe 33 m2 dhe me siperfaqe 60 m2.Pallati ka nje arkitekture moderne dhe punime cilesore. Ndodhet ne ...

Apartament Garsoniere

Vlorë

 • Për shitje
 • 650,00 € / m²
 • 60,00 m²
Ka filluar shitja e apartamenteve ne Sarande, perball Kompleksit Keliani, 50 m nga Disco Mango. Apartamente qe disponohen jane 2+1 me siperfaqe 93 m2 dhe 1+1 me siperfaqe 60 m2.Pallati ka nje arkitekture moderne dhe punime cilesore, ...

Apartament Garsoniere

Vlorë

 • Për shitje
 • 650,00 € / m²
 • 60,00 m²
Ka filluar shitja e apartamenteve ne Sarande, perball Kompleksit Keliani, 50 m nga Disco Mango. Apartamente qe disponohen jane 2+1 me siperfaqe 93 m2 dhe 1+1 me siperfaqe 60 m2.Pallati ka nje arkitekture moderne dhe punime cilesore, ...

Apartament Garsoniere

Vlorë

 • Për shitje
 • 700,00 € / m²
 • 60,00 m²
Ka filluar shitja e apartamenteve ne Sarande, perball Kompleksit Keliani, 50 m nga Disco Mango. Apartamente qe disponohen jane 2+1 me siperfaqe 93 m2 dhe 1+1 me siperfaqe 60 m2.Pallati ka nje arkitekture moderne dhe punime cilesore, ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Vlorë

 • Për shitje
 • 700,00 € / m²
 • 93,00 m²
Ka filluar shitja e apartamenteve ne Sarande, perball Kompleksit Keliani, 50 m nga Disco Mango. Apartamente qe disponohen jane 2+1 me siperfaqe 93 m2 dhe 1+1 me siperfaqe 60 m2.Pallati ka nje arkitekture moderne dhe punime cilesore, ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Vlorë

 • Për shitje
 • 700,00 € / m²
 • 93,00 m²
Ka filluar shitja e apartamenteve ne Sarande, perball Kompleksit Keliani, 50 m nga Disco Mango. Apartamente qe disponohen jane 2+1 me siperfaqe 93 m2 dhe 1+1 me siperfaqe 60 m2.Pallati ka nje arkitekture moderne dhe punime cilesore, ...

Apartament Garsoniere

Vlorë

 • Për shitje
 • 600,00 € / m²
 • 60,00 m²
Ka filluar shitja e apartamenteve ne Sarande, perball Kompleksit Keliani, 50 m nga Disco Mango. Apartamente qe disponohen jane 2+1 me siperfaqe 93 m2 dhe 1+1 me siperfaqe 60 m2.Pallati ka nje arkitekture moderne dhe punime cilesore, ...

Apartament Garsoniere

Vlorë

 • Për shitje
 • 600,00 € / m²
 • 60,00 m²
Ka filluar shitja e apartamenteve ne Sarande, perball Kompleksit Keliani, 50 m nga Disco Mango. Apartamente qe disponohen jane 2+1 me siperfaqe 93 m2 dhe 1+1 me siperfaqe 60 m2.Pallati ka nje arkitekture moderne dhe punime cilesore, ...

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.com