Filtro

Kërko me kod njoftimi

105 Numri i rezultateve

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 60.000,00 € 63.000,00 €
 • 94,00 m²
Shitet apartament i ri 2+1+ballkon ne zonen siper Qendres Kristali, afer Kodres se Diellit dhe Qendres Leonora, eshte zone shume e qete. Apartamenti eshte bosh dhe nuk ka banuar njeri. Jane kryer punime mjaft cilesore. Zona ...

Apartament Garsoniere

Vlorë

 • Për qira
 • 350,00 €
 • 35,00 m²
Jepet me qera gasoniere ne Sarand, ne buze te detit, ku ndodhet Kompleksi Baracuda dhe eshte i arreduar me mjaft shije. Apartamenti ka nje pamje mjafte te bukur. Eshte i paisur me nje krevay dopio dhe me nje krevat marinari, ideale ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Vlorë

 • Për qira
 • 280,00 €
 • 110,00 m²
Jepet me qera ne Sarand te Rruga e peste apartament 2+1 per periudha te shkurtra ese per pushime. Apartamenti eshte lusoz dhe i paisur me te gjitha aksesoret. Apartamenti ka nje pamje fantastike te qytetit, detit edhe ishullit ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë

 • Për qira
 • 210,00 €
 • 150,00 m²
Jepet me qera per pushime apartament luksoz ne Golem, tek kompleksi turistik Adriatik. Kompleksi eshte mjaft modern, i rrethuar, me roje private 24 ore si edhe me sistem sigurie me kamera. Gjithashtu kompleksi ka edhe nje pishin ...

Tokë Për ndërtim

Vlorë

 • Për shitje
 • 3,00 € / m² 4,00 € / m²
 • 3.000.000,00 m²
Shitet kullot ne zonen e Sarandes me siperfaqe 300 Ha e cila ndodhet midis fshatit Sopik dhe Vagalat ne malin e Miles dhe eshte ne buze te autostrades se re per ne Konispol per nje gjatesi rreth 3km. Kullota fale relievit te saj dhe ...

Tokë Për ndërtim

Fier, Fier

 • Për shitje
 • 50.000,00 €
 • 350,00 m²
Shitet truall ne Fier, 20 metra nga Unaza e re, ne afersi te Stacionit te Trenit. Trualli eshte me dokumenta te rregullta dhe i hipotekuar. Eshte ideal per ndertimin e nje vile 4 - 5 kate.

Apartament Dupleks

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 250.000,00 €
 • 140,00 m²
Shitet apartament luksoz i ndodhur ne rrugen Myslym Shyri, prane Albtelecomit dhe Gjykates se Larte. Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te sapo perfunduar, ka ashensor, roje, parking privat, tarrace me peme, me parket. Apartamenti ...

Apartament Garsoniere

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 550,00 € 700,00 €
 • 90,00 m²
Jepet me qera apartament luksoz 1 + 1, 85 m2 ne qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri, dhe mjaft I qete. Apartamenti ka pamje nga Sheshi Skenderbej, Dajti, Muzeu Kombetar dhe rruga e Durresit. Apartamenti ...

Objekte Biznesi Zyrë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 850,00 €
 • 106,00 m²
Jepet me qera ambient i pershtatshem per zyra. Ambienti ndodhet ne Rr."Sami Frasheri", Sheshi "Wilson", ne katin e dyte dhe ka nje siperfaqe prej 106m2, (sistemi 4+1). Me pare eshte shfrytezuar nga banka "Raiffeissen". Sapo ...

Apartament apartament me 3 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 85.000,00 €
 • 110,00 m²
Shitet apartament modern 110 m2 te ish stacioni I fundit I Tiranes se re prane Tirana Bank. Ambienti eshte arreduar nga arkitekt dhe eshte I paisur me paisje moderene. Apartamenti ka ballkon, aneks, kuzhine teresisht te re, me parket, ...

Apartament Apartament

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 720,00 €
 • 140,00 m²
Jepet apartament me qera i ndodhur ne rrugen Myslym Shyri, prane Albtelecomit dhe Gjykates se Larte. Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te sapo perfunduar, ka ashensor, roje, parking privat, tarrace me peme, me parket. Apartamenti ...

Tokë Për ndërtim

Durrës, Durrës

 • Për shitje
 • 77,00 € / m²
 • 3.000,00 m²
Shitet toke perball detit ne Gjirin e Lalzit me nje pamje perrallore prej 180 gradesh nga deti. Zona eshte e karakterizuar nga nje bukuri e ralle dhe e eger. Toka eshte e rrethuar dhe e pastruar. Ideale per kompleks vilash ose per vile ...

Apartament Apartament

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 190.000,00 €
 • 115,00 m²
Shitet apartament luksoz (Penthhouse) i cili ndodhet ne nje kompleks te mbyllur rezidencial te perbere prej 4 godinash 3 kateshe. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, afer liqenit dhe qendres se qytetit. ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 400,00 €
 • 140,00 m²
Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete te Tiranes, ne katin e 4 te nje pallati me 5 kate, ku secili kat ka vetem nje hyrje, pallati eshte prone private, ka nje oborr te madh rreth 500 m2 dhe eshte i rrethuar me mure. Pallati ndodhet ne ...

Tokë Për ndërtim

Vlorë

 • Për shitje
 • 3,00 € / m² 4,00 € / m²
 • 330.000,00 m²
Shitet ose jepet me qera pyll ne komunen Livadhja, me siperfaqe 40 Ha, 100 metra nga rruga nacionale Sarande - Konispol. var a2a_config = a2a_config || {}; a2a_config.num_services = 20; a2a_config.color_main = "24ff05"; a2a_config.color_border ...

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.com