Filtro

Kërko sipas kodit të njoftimit

105 Numri i rezultateve

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë

 • Për shitje
 • 65.000,00 €
 • 75,00 m²
Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 75 m2 ne Golem, Durres te kompleksi Alb Adriatik i cili ndodhet vetm 150 m nga bregu i detit. Kompleksi eshte modern dhe i rrethuar dhe ofron siguri 24 ore me polici private dhe sistem telekamerash. ...

Apartament Garsoniere

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 68.000,00 €
 • 60,00 m²
Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 60 m2 i cili ndodhet shume afer qendres dhe zones se Ish-Bllokut, ne kryqezinin e rruges Myslym Shyri dhe Sami Frasheri. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje ndertimi ekzistues dhe eshte rinovuar ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 500,00 €
 • 105,00 m²
Jepet me qera nje hyrje 2+1 me sip 105 m2 ,1 Soxhorno te madhe ,2 dhoma gjumi ,1 dhome gatimi , 2 banja , 2 koridore e 2 ballkone dhe 1 depo te vogel. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit,ku dhe kati eshte shume i pershtatshem ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 3.500,00 € 4.000,00 €
 • 500,00 m²
 • 2.250,00 m²
Jepet me qera vile luksoze ne afersi te qendres tregtare TEG Vila e pare ekologjike shqiptare ne nivelet me te larta bashke kohore e projektuar nga arkitekt franceze. Vila ka disa nga paramentrat e meposhteme -Alarm -Sitem ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 400,00 €
 • 85,00 m²
Bulevardi Bajram Curri, pranë Bllokut, jepet me qera një apartament 85 m2, 2 dhoma gjumi, 1 dhomë ndënje, 1 kushinë, 2 ballkone, 1 tualet. Apartamenti ndodhet në katin e 4-të të një ndërtese 4 katëshe me furnizim 24 orë ...

Apartament Dupleks

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 260.000,00 €
 • 170,00 m²
Ne zonen e Komunes se Parisit, siper kolegjit Kristal, shitet nje dupleks i cili ndodhet ne katin e fundit te nje ndertese 6 kateshe. Dupleksi ka nje siperfaqe prej 170 m2, verand 60 m2 si edhe garazhd me siperfaqe 110 m2 i pershtatshem ...

Vilë E ndarë

Durrës, Durrës

 • Për shitje
 • 85.000,00 €
 • 300,00 m²
 • 400,00 m²
Shitet vile 2 kateshe ne Durres, siper Hotel Vollga, pa shkuar te Vila e Zogut, ne krahe te djathtas nga ana e qytetit. Vila eshte e paperfunduar, me themele qe mundesojne ngritjen edhe te dy kateve te tjera, Vila ka 2 kate te ndertuara ...

Objekte Biznesi Zyrë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 1.500,00 €
 • 200,00 m²
Ne Autostraden Tr - Dr, km 2, ne rrugen dytesore, ne nje godine 3 kateshe jepen me qera kati i dyte dhe kati i trete perkatsisht me nga 200 m2 secili. Ambjentet jane te pershtashme per zyra, dyqane apo per cdo lloj aktiviteti tjeter ...

Objekte Biznesi Magazinë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 7.000,00 €
 • 2.750,00 m²
 • 5.000,00 m²
Ne Autostraden Tirane-Durres, km 7, prane Ecomarket jepet me qera nje magazine me siperfaqe pre 2750 m2 dhe me nje siperfaqe toke 5000 m2. Ndertesa eshte ne brezin e pare dhe eshte nje ndertim bashkohore. Cmimi 7000 Euro/muaj ...

Apartament apartament me 3 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 1.600,00 € / m² 1.800,00 € / m²
 • 120,00 m²
Ne zonen e Ish Bllokut ne rrugen Ismail Qemali shitet apartament 3+1, me 2 banjo me dritare, ne katin e 3. Pallati eshte ndertim i vitit 2000 i pajisur me ashensor. Apartamenti ka nje organizim mjaft komod dhe me nje siperfaqe te ...

Objekte Biznesi Zyrë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 650,00 € 750,00 €
 • 120,00 m²
Jepet me qera ne Bulevardin Zog i Pare. 100 m nga Hotel Tirana Internatuinal, nje ambjent me siperfaqe 120 m2 i perbere nga 4 zyra. aneks funksional,banjo dhe nje ballkon i mbyllur me xham. Ambjenti eshte bosh (i pa mobiluar), ...

Apartament Garsoniere

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 850,00 € / m²
 • 55,00 m²
Shitet Apartament 1+1 ne Blv Bajram Curri," Kompleksi Jon 2002". Ndertim i ri vitit 2006. Pallati me ashensor, me shkalle me ballkon i pozicionuar ne lindje ne ane te rruges, prane stacionit te autobuzit te Tiranes se Re (karburant ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 1.150,00 € / m²
 • 94,00 m²
Shitet nje apartament 2+1 i kompletuar ne menyre bashkohor me siperfaqe 100 m2. Apartamenti ndodhet mbi gjimnazin Partizani ne rrugen "4 Deshmoret". Apartamenti eshte i perbere nga 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, 2 ballkone, ...

Objekte Biznesi Zyrë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 5,00 € / m²
 • 102,00 m²
Jepet zyre me qira në zonën e Bllokut: Rr. Brigada e VIII, kati i parë në një ndërtesë 4 kate dhe ka nje siperfaqe prej 102 m2 . Vendi ndodhet ne nje zone strategjike dhe afer tij ndodhen ministritë, bankat, bare dhe restorante. ...

Apartament apartament me 3 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 1.250,00 € / m²
 • 115,00 m²
Super Oferte!!! Shitet apartament 3 +1, 115 m 2. Zona/Rruga : Rruga Elbasanit Zone e preferuar, ngjitur me Lion Park.....Pallatet Filipeu2. 2 Ballkone me pamje nga Parku,2 Banjo,Kuzhine,Dhoma e Femijeve,Dhome gjumi.Kushte ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 65.000,00 € 75.000,00 €
 • 152,00 m²
Shitet apartament 2+1 me 2 banjo, verand, komplet i mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe 102 m2 dhe veranda 50 m2. Cmimi 79.000 euro i diskutueshem

Tokë Për ndërtim

Vlorë

 • Për shitje
 • 5,00 € / m²
 • 500.000,00 m²
 • 500.000,00 m²
Shitet kullot ne zonen e Sarandes me siperfaqe 50 Ha e cila ndodhet midis fshatit Sopik dhe Vagalat ne malin e Miles dhe eshte ne buze te autostrades se re per ne Konispol per nje gjatesi rreth 3km. Kullota fale relievit te saj dhe pozicionit ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 850.000,00 €
 • 640,00 m²
 • 500,00 m²
Adresa Rruga e Elbasanit prane Pallatit te Brigadave Shitet vile tre-kateshe, punimi teper cilsore dhe moderne. Sistemi i ngrohjes dhe i ftohjes eshte zgjidhur me kondicioner per secilin ambient dhe dhoma. Siperfaqja totale ...

Apartament Garsoniere

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 670,00 € / m²
 • 68,17 m²
Shiten apartamente banimi/plazhi ne zone |Rezidenciale ne Vlore, 100 m mbas tunelit ne drejtim te Sarandes ose 100 m perpara se te arrini te Hotel Liro ne anen e siperme te rruges perball me Vilen Qeveritare buze detit. Pjese e ...

Apartament Garsoniere

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 670,00 € / m²
 • 75,58 m²
Shiten apartamente banimi/plazhi ne zone |Rezidenciale ne Vlore, 100 m mbas tunelit ne drejtim te Sarandes ose 100 m perpara se te arrini te Hotel Liro ne anen e siperme te rruges perball me Vilen Qeveritare buze detit. Pjese e ...

Apartament Garsoniere

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 670,00 € / m²
 • 65,91 m²
Shiten apartamente banimi/plazhi ne zone |Rezidenciale ne Vlore, 100 m mbas tunelit ne drejtim te Sarandes ose 100 m perpara se te arrini te Hotel Liro ne anen e siperme te rruges perball me Vilen Qeveritare buze detit. Pjese e ...

Apartament Garsoniere

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 670,00 € / m²
 • 67,40 m²
Shiten apartamente banimi/plazhi ne zone |Rezidenciale ne Vlore, 100 m mbas tunelit ne drejtim te Sarandes ose 100 m perpara se te arrini te Hotel Liro ne anen e siperme te rruges perball me Vilen Qeveritare buze detit. Pjese e ...

Apartament Garsoniere

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 670,00 € / m²
 • 72,00 m²
Shiten apartamente banimi/plazhi ne zone |Rezidenciale ne Vlore, 100 m mbas tunelit ne drejtim te Sarandes ose 100 m perpara se te arrini te Hotel Liro ne anen e siperme te rruges perball me Vilen Qeveritare buze detit. Pjese e ...

Apartament Garsoniere

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 670,00 € / m²
 • 73,94 m²
Shiten apartamente banimi/plazhi ne zone |Rezidenciale ne Vlore, 100 m mbas tunelit ne drejtim te Sarandes ose 100 m perpara se te arrini te Hotel Liro ne anen e siperme te rruges perball me Vilen Qeveritare buze detit. Pjese e ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 670,00 € / m²
 • 109,61 m²
Shiten apartamente banimi/plazhi ne zone |Rezidenciale ne Vlore, 100 m mbas tunelit ne drejtim te Sarandes ose 100 m perpara se te arrini te Hotel Liro ne anen e siperme te rruges perball me Vilen Qeveritare buze detit. Pjese e ...

Apartament Garsoniere

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 670,00 € / m²
 • 73,14 m²
Shiten apartamente banimi/plazhi ne zone |Rezidenciale ne Vlore, 100 m mbas tunelit ne drejtim te Sarandes ose 100 m perpara se te arrini te Hotel Liro ne anen e siperme te rruges perball me Vilen Qeveritare buze detit. Pjese e ...

Apartament Garsoniere

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 670,00 € / m²
 • 72,87 m²
Shiten apartamente banimi/plazhi ne zone |Rezidenciale ne Vlore, 100 m mbas tunelit ne drejtim te Sarandes ose 100 m perpara se te arrini te Hotel Liro ne anen e siperme te rruges perball me Vilen Qeveritare buze detit. Pjese e ...

Apartament Garsoniere

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 670,00 € / m²
 • 77,40 m²
Shiten apartamente banimi/plazhi ne zone |Rezidenciale ne Vlore, 100 m mbas tunelit ne drejtim te Sarandes ose 100 m perpara se te arrini te Hotel Liro ne anen e siperme te rruges perball me Vilen Qeveritare buze detit. Pjese e ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 3.500,00 €
 • 640,00 m²
 • 500,00 m²
Adresa Rruga e Elbasanit prane Pallatit te Brigadave Vile tre-kateshe, punimi teper cilsore dhe moderne. Sistemi i ngrohjes dhe i ftohjes eshte zgjidhur me kondicioner per secilin ambient dhe dhoma. Siperfaqja totale e truallit ...

Apartament Garsoniere

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 500,00 €
 • 70,00 m²
Jepet me qera nje apartament 1+1 me 2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne Tirane (pallat i ri) Rr. "Lidhja e Prizrenit", tek Garda e Republikes. Apartamenti eshte i mobiluar me stil modern dhe bashkohore dhe disponon te gjitha pajisjet, ...

Kjo faqe përdor cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni cookies?

Mëso më shumë

Cookies on our web page

What is Cookie?

A cookie is a small piece of data sent from a website and stored in a user's web browse while a user is browsing a website. When the user browses the same website in the future, the data stored in the cookie can be retrieved by the website to notify the website of the user's previous activity

How do we use cookies?

A visit to a this page could generate the following types of cookie.

Strictly necessary cookies

These cookies are essential in order to enable you to move around the website and use its features, such as accessing secure areas of the website. Without these cookies services you have asked for, like shopping baskets or e-billing, cannot be provided.

2. Performance cookies

These cookies collect information about how visitors use a website, for instance which pages visitors go to most often, and if they get error messages from web pages. These cookies don’t collect information that identifies a visitor. All information these cookies collect is aggregated and therefore anonymous. It is only used to improve how a website works.

3. Functionality cookies

These cookies allow the website to remember choices you make (such as your user name, language or the region you are in) and provide enhanced, more personal features. For instance, a website may be able to provide you with local weather reports or traffic news by storing in a cookie the region in which you are currently located. These cookies can also be used to remember changes you have made to text size, fonts and other parts of web pages that you can customise. They may also be used to provide services you have asked for such as watching a video or commenting on a blog. The information these cookies collect may be anonymised and they cannot track your browsing activity on other websites.

4. Targeting and advertising cookies

These cookies are used to deliver adverts more relevant to you and your interests They are also used to limit
the number of times you see an advertisement as well as help measure the effectiveness of the advertising campaign. They are usually placed by advertising networks with the website operator’s permission. They remember that you have visited a website and this information is shared with other organisations such as advertisers. Quite often targeting or advertising cookies will be linked to site functionality provided by the other organisation.

Cookie management

Cookies can be managed via the web browser settings. Please, see you browser help how to manage cookies.

On this site you can always turn cookies on/off on menu item “Cookie Management”.

Website management

This website is managed by:

Vetemprona.com