Filtro

Kërko me kod njoftimi

1169 Numri i rezultateve

Apartament apartament me 3 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 90.000,00 €
 • 110,00 m²
Prova Teknike

Objekte Biznesi Zyrë

Durrës, Durrës

 • Për qira
 • 450,00 €
 • 60,00 m²
Prova Teknike

Objekte Biznesi Zyrë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 500,00 €
 • 50,00 m²
Prova Teknike

Apartament apartament me 3 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 85.000,00 €
 • 110,00 m²
Shitet apartament modern 110 m2 te ish stacioni I fundit I Tiranes se re prane Tirana Bank. Ambienti eshte arreduar nga arkitekt dhe eshte I paisur me paisje moderene. Apartamenti ka ballkon, aneks, kuzhine teresisht te re, me parket, ...

Apartament apartament me 3 dhoma

Vlorë, Vlorë

 • Për qira
 • 320,00 €
Apartament 2+1 tersisht i mobiluar.Perbehet nga Sallon Guzhin 2 dhoma gjumi 1 Tualet 1 Ballkon.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri 100 metra nga deti pran Hotel Delfinit. var a2a_config = a2a_config || {}; a2a_config.num_services ...

Apartament apartament me 3 dhoma

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 85.000,00 €
 • 118,00 m²
Apartament me siperfaqe 118 m2 ndodhet ne katin e 6 prane Akademis se Marines 100 metra nga deti.Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi 2 tualete + ballkone me pamje te pjeseshme nga deti si dhe sallon me guzhin me te gjitha paisjet ...

Apartament Apartament

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 720,00 €
 • 140,00 m²
Jepet apartament me qera i ndodhur ne rrugen Myslym Shyri, prane Albtelecomit dhe Gjykates se Larte. Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te sapo perfunduar, ka ashensor, roje, parking privat, tarrace me peme, me parket. Apartamenti ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 84.000,00 €
 • 120,00 m²
Apartament 2+1 me siperfaqe 120 m2 ndodhet ne katin e 10 tek Rezidenca Imperial ne qender te Skeles pamje shume e bukur mbi bulevardin kryesor.Pallati eshte ne fazen perfundimtare dhe ka punime teper cilsore.Rezienca ka dy ashensor ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Vlorë, Vlorë

 • Për qira
 • 350,00 €
Apartament 2+1 tersisht i mobiluar perbehet nga sallon me guzhin dy dhoma gjumi tualet dy ballkone me pamje nga deti.Ndodhet ne katin e 6 tek Rezidenca Marina buz rruges Skel Uji i Ftohte.Cmimi gjat sezonit Veror filon nga 40 euro/nata.Cmimi ...

Apartament Dhomë

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 37.400,00 €
 • 68,00 m²
Apartamente per shitje ne Rezidencen me te re te ndertuar ne buz Plazhit te Vjeter vetem 700 metra nga qendra e qytetit.Pamje e paster nga deti,Apartamente 1+1 dhe 1+1 duke filluar nga 68 m2 cmimi fillon me 550 euro/m2 var a2a_config ...

Tokë Për ndërtim

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 110,00 € / m² 125,00 € / m²
 • 5.500,00 m²
Shitet toke me siperfaqe 5 500 m2 ndodhet ne nje koder me pamje piktoreske nga Karaburuni ishulli i Sazanit Orikumi dhe gjiri i Vlores.Zone me plan urbanistik te perfunduar me perparsi Turizmin Elitar.Per token disponohet dokumentacion ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 39.600,00 € 42.000,00 €
 • 67,00 m²
Shiten dy Apartament eme siperfaqe 67 m2.Apartamentet ndodhen ne katin e 3 te nje pallat te ri ne zonen e Ujit te Ftohe prane Hotel Delfini.Apartamentet jane te mobiluar dhe me Certifikat Pronsie.Cmimi 600 euro per m2 var a2a_config ...

Apartament apartament me 2.5 dhoma

Vlorë, Vlorë

 • Për qira
 • 300,00 €
Jepet me Qera Apartament 2+1 i mobiluar.Ndodhet ne katin e 4 te nje Pallati te ri Prane Akademis se Marines 150 metra nga Rruga Skel-Uji i Ftoht.Cmimi 300 euro/muaj. Apartament for rent full furnished.Rates in Euro 300 euro/Month var ...

Apartament Dhomë

Vlorë, Vlorë

 • Për qira
 • 150,00 €
Jepet me qera Gaqsonier e mobiluar me siperfaqe 45 m2 Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri ne Zonen e Skeles. Qeraja mujore 150 euro. Studio for rent,Full furnished flor 3.Located in the center of Skels,Rates in Euro 150 euro/Month var ...

Tokë Për ndërtim

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 105,00 € / m²
 • 1.070,00 m²
Toke me siperfaqe 1070 m2 ndodhet ne nje kodrin me pamje nga deti rreth 1 km larg bregut te detit. Zone me plan Urbanistik te Studiuar dokumentacion i Plot Hipotekor. Cmimi 105 euro/m2 var a2a_config = a2a_config || {}; a2a_config.num_services ...

Tokë Për ndërtim

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 150,00 €
 • 6.000,00 m²
 • 6.000,00 m²
Toke me siperfaqe 6 000 m2.Dokumentacion i plot Hipotekor ne pronsi te nje pronari te vetem e trashguar qe prej Vitit 1918.Ndodhet ne Kodren e Eksperimentalit perball shetitores se re Radhime.Zone me plan urbanistik te studiuar ...

Tokë Për ndërtim

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 150,00 € / m²
 • 3.500,00 m²
 • 3.500,00 m²
Toke me siperfaqe 3 500 m2.Dokumentacion i plot Hipotekor.Ndodhet perball vendit e quajtur Bojo 100 metra nga rruga nacionale Vlore-Sarande 150 metra nga bregu i detit.Shum pran Portit turistik te Jahteve.Zone me plan Urbanistik ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Vlorë

 • Për qira
 • 200,00 €
 • 80,00 m²
Apartament 1+1 i mobiluar ndodhet ne daljen Jugore te Sarandes. Cmimi 200 euro/muaj var a2a_config = a2a_config || {}; a2a_config.num_services = 20; a2a_config.color_main = "24ff05"; a2a_config.color_border = ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 300,00 €
 • 80,00 m²
Jepet me qera Apartament 1+1 dhom gjumi Sallon Guzhin Ballkon Garderob me sip 85 m2 kati i 5 ndodhet prane Universitietit New York. Cmimi 300 euro/muaj var a2a_config = a2a_config || {}; a2a_config.num_services = 20; a2a_config.color_main ...

Tokë Për ndërtim

Durrës, Durrës

 • Për shitje
 • 77,00 € / m²
 • 3.000,00 m²
Shitet toke perball detit ne Gjirin e Lalzit me nje pamje perrallore prej 180 gradesh nga deti. Zona eshte e karakterizuar nga nje bukuri e ralle dhe e eger. Toka eshte e rrethuar dhe e pastruar. Ideale per kompleks vilash ose per vile ...

Apartament Apartament

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 190.000,00 €
 • 115,00 m²
Shitet apartament luksoz (Penthhouse) i cili ndodhet ne nje kompleks te mbyllur rezidencial te perbere prej 4 godinash 3 kateshe. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, afer liqenit dhe qendres se qytetit. ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 400,00 €
 • 140,00 m²
Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete te Tiranes, ne katin e 4 te nje pallati me 5 kate, ku secili kat ka vetem nje hyrje, pallati eshte prone private, ka nje oborr te madh rreth 500 m2 dhe eshte i rrethuar me mure. Pallati ndodhet ne ...

Apartament apartament me 3 dhoma

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 580,00 € / m²
 • 118,00 m²
Apartamente 2+1 me siperaqe 118 m2 kati i 8.Perbehet nga 2 dhoma gjumi sallon 2 Tualete dhe ballkon i madhe me pamje nga deti.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri 100 metra nga deti pran Akademis se Marines var a2a_config = ...

Tokë Për ndërtim

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 120,00 € / m²
 • 20.000,00 m²
Toke me siperfaqe 20 000 m2.Ndodhet ne Palas brezi i par.Infrastuktur rrugore e perfunduar. Cmimi 120 euro/m2 var a2a_config = a2a_config || {}; a2a_config.num_services = 20; a2a_config.color_main = "24ff05"; a2a_config.color_border ...

Apartament apartament me 3 dhoma

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 580,00 € / m²
 • 86,00 m²
Apartamente 2+1 me siperaqe 118 m2 kati i 8.Perbehet nga 2 dhoma gjumi sallon 2 Tualete dhe ballkon i madhe me pamje nga deti.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri 100 metra nga deti pran Akademis se Marines var a2a_config = ...

Tokë Për ndërtim

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 120,00 € / m²
 • 2.000,00 m²
Toke me siperfaqe 2000 m2.Ndodhet buz rruges vetem 15 metra nga deti,Zone me plan urbanistik e perfunduar.Perparsi ndertime elitare turistike.Cmimi 120 euro/m2. info@ireaproperty.com var a2a_config = a2a_config ...

Apartament Garsoniere

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 450,00 € / m²
 • 72,00 m²
Apartament 1+1 me siperfaqe 72 m2 kati i 4 ne nje pallat te ri ne zonen e Plazhit cmimi okazion 450 euro per m2.Apartamenti eshte i perfunduar dhe perbehet nga Sallon,dhom gjumi,tualet i paisur me vask ,ballkon me pamje nga deti.Orjentimi ...

Apartament Apartament

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 800,00 € / m²
 • 57,00 m²
Kompleksi rezidencial Golden Rezidenc nje mundsi e Art qe sduhet humbur. Perbehet nga 3 objekte me 4 kate banim 1 kate ambjent sherbimesh parkim nentoksor dhe pishin e hapur.Infrastuktur moderne dhe kualitet i lart urban.Vendodhje ...

Tokë Për ndërtim

Vlorë

 • Për shitje
 • 3,00 € / m² 4,00 € / m²
 • 330.000,00 m²
Shitet ose jepet me qera pyll ne komunen Livadhja, me siperfaqe 40 Ha, 100 metra nga rruga nacionale Sarande - Konispol. var a2a_config = a2a_config || {}; a2a_config.num_services = 20; a2a_config.color_main = "24ff05"; a2a_config.color_border ...

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.com